Společníkem HAVEL & PARTNERS se stává Jiří Kunášek, novými partnery Veronika Bočanová a Ivan Houfek; celkem povýšilo 28 právníků a právniček

2024 07 H&p Web Povyseni Cz
1. 7. 2024

Počátek léta je v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS stejně jako v minulých letech spjat s vlnou interních povýšení, která je letos rekordní. Novým společníkem se stává s účinností k 1. červenci Jiří Kunášek, na pozici partnerky a partnera postupují Veronika Bočanová a Ivan Houfek. Na seniornější pozice se posouvá dalších 25 advokátů a advokátek.

„V polovině letošního roku interně povyšujeme rekordních 28 právníků a právniček. Všichni z nich prokázali, že mají výborné schopnosti při řešení specifických potřeb klientů, a to i v kontextu jejich podnikání, což v kanceláři vnímáme jako klíčové,“ uvádí k personálním změnám řídící partner Jaroslav Havel. „Naše kancelář personálně roste nepřetržitě od svého založení, proto každoročně stoupá i počet kolegů, kteří díky svému vysokému pracovnímu nasazení, špičkové odbornosti v oblastech práva a daní i silnému proklientskému přístupu aspirují na vyšší, či přímo vedoucí pozice,“ doplňuje.

Novým společníkem kanceláře je od července Jiří Kunášek, který již nyní patří ke klíčovým členům vedení. Ve své praxi se primárně zaměřuje na obchodní a korporátní právo, zejména pak na oblast řešení korporátních sporů, valné hromady, přeměny obchodních společností či holdingové struktury. Spoluvede skupinu pro oblast dědického práva. Privátním klientům nabízí komplexní právní poradenství související s ochranou a správou osobního a rodinného majetku, privátních aktiv a s mezigeneračním transferem kapitálu. Zastupuje klienty u rozsáhlých a komplikovaných dědických sporů a jejich narovnání. . V neposlední řadě se věnuje i oblasti finančního práva a kapitálových trhů a poskytuje společnostem komplexní poradenství u IPO.

Novou partnerkou v HAVEL & PARTNERS je Veronika Bočanová, přední expertka kanceláře na rodinné právo. Spoluvede tým pro oblast rodinného práva a v tomto oboru má více než 20letou praxi. Nabízí komplexní právní služby v souvislosti s manželstvím a rodičovstvím. Specializuje se na nastavení podmínek péče o děti, řešení problematiky vyživovací povinnosti, manželské majetkové právo, správu majetku nezletilých dětí nebo právní zastoupení v opatrovnických řízeních či rozvodech a sporech o vypořádání majetkových poměrů mezi manželi.

Partnerem v HAVEL & PARTNERS se dále stává Ivan Houfek, který se dlouhodobě specializuje na řešení komplexních sporů a vedení řízení před civilními soudy a v arbitrážích. V rámci sporné agendy poskytoval poradenství řadě českých a mezinárodních klientů v oblastech automotive, telekomunikací, energetiky, metalurgie, stavebnictví, dopravy a médií. Dále se věnuje smluvnímu právu a s ním souvisejícím sporům, smluvní a deliktní odpovědnosti, právu nemovitostí a ochraně pověsti. Právní poradenství týkající se sporné agendy dále poskytuje privátní klientele a církvím.

Posun na seniornější pozice v červenci zaznamenává dalších 25 advokátů a advokátek. Pozici counsel nově zastávají Roman Světnický a Renáta Šínová. Skupinu vedoucích advokátů a advokátek rozšiřují Róbert Gašparovič, Zuzana Hájková, Tomáš Havelka, Mária Kopecká, Pavlína Petráčková, Dana Prudíková, Radek Riedl, Ivo Skolil a Pavel Zahradníček.

A konečně mezi seniorní advokáty a advokátky se v létě zařazují Kateřina Bárová, Vladislav Bernard, Jakub Dozbaba, Hana Erbsová, Marta Fantová Argalášová, Barbara Fikarová, Denisa Fuchsová, David Hauser, Kateřina Kabátová, Lenka Ostró, Petra Joanna Pipková, Martin Rott, Dalibor Slavík a Klára Šléglová.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross