HAVEL & PARTNERS posílili Martin Vlk a Ivan Houfek na pozicích counsel

20. 9. 2021

Do týmu největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS se zapojili dva zkušení právníci na pozicích counsel. Tým zaměřený na oblast nemovitostí a stavebnictví rozšířil Martin Vlk, který má dlouholetou praxi s nemovitostními transakcemi a navazuje na svoje mezinárodní zkušenosti z oblasti fúzí a akvizic. Do poradenské skupiny specializované na soudní spory a arbitráže nastoupil Ivan Houfek, advokát s více než desetiletou zkušeností s řešením soudních sporů a praxí v oblasti M&A či práva nemovitostí.

„Jako lídr česko-slovenského trhu si uvědomujeme, že nejlepší advokátní kancelář dělají špičkoví profesionálové, neváháme tedy investovat do těch nejlepších lidí na trhu. V posledních měsících se nám podařilo získat výrazné posily na seniorních pozicích a od začátku roku do našeho týmu nastoupily celkově čtyři desítky právníků. Díky navýšení personální kapacity můžeme maximálně pokrýt vysoké nároky a očekávání ze strany klientů. Akvizicemi nových seniorních právniček  a právníků posilujeme náš tým napříč všemi klíčovými obory práva, ve kterých máme významný podíl na trhu,“ říká řídící partner Jaroslav Havel.

Martin Vlk se v oblasti nemovitostí zaměřuje na poradenství při prodeji a koupi společností a nemovitostí, vytváření společných podniků a dále na smluvní vztahy související s provozováním, správou a nájmem obchodních center, rezidenčních, kancelářských, průmyslových a logistických celků. Poskytuje také právní služby v oblasti komplexních obchodních smluv a rizikových obchodních transakcí. Před příchodem do HAVEL & PARTNERS spolupracoval s předními mezinárodními právními firmami v Praze, Londýně a Bukurešti nebo působil u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

Ivan Houfek se specializuje na řešení sporů, vedení řízení před civilními soudy a v arbitrážím řízení. Má rozsáhlé zkušenosti se složitými soudními řízeními a obchodními spory. Jako právní poradce se podílel na řešení sporů v celkové hodnotě miliard korun. Dále se věnuje smluvnímu právu a s tím souvisejícími spory, právu nemovitostí, fúzím a akvizicím i mediálnímu právu. Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracoval téměř šest let v mezinárodní advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges a později téměř šest let vedl vlastní advokátní kancelář, získal také praxi u odvolacího senátu Městského soudu v Praze.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross