Sportovní právo

Popis služby
Ocenění a média
Tým

Klientům poskytujeme komplexní právní služby v oblasti sportovního práva, a to prostřednictvím specializovaného týmu čtyř právníků včetně dvou partnerů kanceláře. Jedinečnost tohoto týmu v rámci českého právního prostředí spočívá především v kombinaci různých právních expertíz, procesních zkušeností a znalostí sportovní i daňové problematiky.

Členové týmu jsou schopni poskytnout nejen specializované poradenství ohledně fungování, působnosti a struktury sportovních asociací anebo klubů, ale i komplexní poradenství pro sportovce (poradenství během dojednávání podmínek při uzavírání smluv i při efektivním daňovém plánování a strukturování celosvětových příjmů).

Právní služby v oblasti sportovního práva také zahrnují oblasti sporné agendy, kde naši advokáti zastupují sportovní asociace i sportovce při jednáních o sporech ohledně rozhodnutí orgánů sportovních asociací, orgánů státní správy či soudů.

Poradenství zahrnuje také problematiku organizace významných sportovních akcí a řešení následných sporů souvisejících s těmito vrcholnými sportovními akcemi.

V oblasti sportovního práva velmi intenzivně spolupracujeme s předními agenturami, které se věnují sportovnímu managementu a marketingu, a zabýváme se také právními a daňovými otázkami sponzoringu. Kancelář též zastupuje celou řadu klientů, mezi nimiž jsou výrobci anebo distributoři sportovního oblečení, výživy či vybavení všeho druhu.

Články - Rubriky

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross