JUDr. Klára Šléglová, LL.M.

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
klara.sleglova@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Klára Šléglová se specializuje na oblasti pracovního práva a práva obchodních společností.

V oblasti pracovního práva se zaměřuje na problematiku vzniku/změny/zániku pracovněprávních vztahů, nastavení vztahů s manažery a členy statutárních orgánů, přípravu pracovněprávní dokumentace a interních předpisů zaměstnavatelů, pracovněprávní aspekty fúzí, akvizic a restrukturalizací, pracovněprávní due diligence, vyjednávání narovnání a litigace, a dále na zpracování osobních údajů v pracovněprávních vztazích.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala v pražských pobočkách významných českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Před příchodem do advokacie působila jako konzultantka pro záležitosti EU v poradenské společnosti v Bruselu a na Ministerstvu spravedlnosti ČR v oddělení pro mezinárodní vztahy.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický, francouzský
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2014), titul JUDr.Vrije Universiteit Brussel, Právnická fakulta, Belgie (2010), titul LL.M.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2008), titul Mgr.University Antwerp, Právnická fakulta, Belgie (2007–2008)
Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zastupovala švýcarskou startupovou společnost PriceHubble při akvizici 100% podílu na českém startupu Realtify. Odkupem české firmy, která se zaměřuje na datovou analytiku pro development rezidenčních nemovitostí, vstupuje tento rychle rostoucí švýcarský PropTech na český a slovenský trh a dokončuje svou již čtvrtou akvizici v rámci své mezinárodní expanze. Specializovaný tým HAVEL & […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross