JUDr. Klára Šléglová, LL.M.

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
klara.sleglova@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Klára Šléglová se specializuje na oblasti pracovního práva a práva obchodních společností.

V oblasti pracovního práva se zaměřuje na problematiku vzniku/změny/zániku pracovněprávních vztahů, nastavení vztahů s manažery a členy statutárních orgánů, přípravu pracovněprávní dokumentace a interních předpisů zaměstnavatelů, pracovněprávní aspekty fúzí, akvizic a restrukturalizací, pracovněprávní due diligence, vyjednávání narovnání a litigace, a dále na zpracování osobních údajů v pracovněprávních vztazích.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala v pražských pobočkách významných českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Před příchodem do advokacie působila jako konzultantka pro záležitosti EU v poradenské společnosti v Bruselu a na Ministerstvu spravedlnosti ČR v oddělení pro mezinárodní vztahy.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický, francouzský
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2014), titul JUDr.Vrije Universiteit Brussel, Právnická fakulta, Belgie (2010), titul LL.M.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2008), titul Mgr.University Antwerp, Právnická fakulta, Belgie (2007–2008)
Články - Rubriky
Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zastupovala švýcarskou startupovou společnost PriceHubble při akvizici 100% podílu na českém startupu Realtify. Odkupem české firmy, která se zaměřuje na datovou analytiku pro development rezidenčních nemovitostí, vstupuje tento rychle rostoucí švýcarský PropTech na český a slovenský trh a dokončuje svou již čtvrtou akvizici v rámci své mezinárodní expanze. Specializovaný tým HAVEL & […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross