AKADEMIE HAVEL & PARTNERS

Vzdělávání v oblasti práva na nejvyšší úrovni
Semináře
Vzdělávání na míru
Expertní posudky
Konzultace

O nás

AKADEMIE HAVEL & PARTNERS vznikla v dubnu 2014 jako dceřiná společnost největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS. Naším cílem je nabízet vysoce specializované vzdělávací akce v aktuálních oblastech práva a managementu na nejvyšší úrovni a poskytnout tak našim klientům další přidanou hodnotu. Máme k tomu všechny důležité předpoklady, tedy špičkový tým odborníků a moderní výukové zázemí v nových prostorách Florentina.

AKTUÁLNÍ TÉMATA

Naše semináře nekončí tam, kde začíná problém, ale právě naopak. Nabízíme konkrétně zaměřená školení a témata, která jinde nenajdete. Připravujeme je na základě průzkumu aktuálních trendů práva, poptávky našich klientů a jejich potřeb.

Různé úhly pohledu

Díky širokému záběru právních služeb advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS nabízíme semináře ze všech oblastí práva vedené špičkovými interními právníky i všeobecně uznávanými experty z řad akademiků a zástupců veřejné moci. Každý seminář vede více lektorů, a to z teorie i praxe, kteří tak poskytují náhled na dané téma z více úhlů pohledu.

Největší akademický tým na soukromé právo

Většinu seminářů vedou všeobecně uznávaní experti na nové soukromé právo, kteří se podíleli na jeho tvorbě a přijímání, znají jeho inspirační zdroje, důvody, smysl a průběh tvorby. Jsou jimi spolutvůrci nového občanského zákoníku a velkých komentářů k němu, Milan Hulmák, Filip Melzer, Petr Tégl a František Korbel, kteří spolupracují s advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS, a tvoří tak nejsilnější akademický tým zaměřený na nové soukromé právo v rámci jedné kanceláře. Všichni členové týmu jsou zároveň vysokoškolskými učiteli na právnických fakultách v ČR a lektory Justiční akademie pro vzdělávání soudců.
<

Moderní výukové prostory

Semináře probíhají v moderních výukových prostorách pražského Florentina, které bylo vyhlášeno v prestižní mezinárodní soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards 2014 nejlepším kancelářským prostorem ve střední a východní Evropě.

Široká nabídka služeb

Vedle pravidelných seminářů ve Florentinu zajišťuje Akademie H&P také nezávislé expertízy a individuální školení a konzultace pro klienty advokátní kanceláře a další zájemce ze soukromé i veřejné sféry po celé České republice i na Slovensku.

CYKLUS WORKSHOPŮ PRÁVO V PRAXI

Pod záštitou AKADEMIE HAVEL & PARTNERS a Františka Korbela Vás zveme na cyklus workshopů na vybraná témata z reálné praxe, kterými Vás provedou naši přední odborníci.  
Registrace zde

Tým akademie

Dvorakova Veronika

Veronika Dvořáková

Veronika Dvořáková

Partnerka, Marketingová ředitelka
Profil

František Korbel

Martina Rievajová

Renáta Šínová

Renáta Šínová

Právní expertka
Profil
Auterska Anezka Vyrez Small

Anežka Auterská

Anežka Auterská

Koordinátorka Akademie
Profil

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

SÍDLO AKADEMIE HAVEL & PARTNERS A MÍSTO KONÁNÍ SEMINÁŘŮ:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross