Nastartuj svou kariéru u nás a získej zkušenosti i balanc.

Ocenění

Právníci naší kanceláře jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty renomovanými mezinárodními ratingovými publikacemi, jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Global Law Experts a IFLR 1000; tyto publikace uvádějí naši advokátní kancelář jako jednu z nejlepších právnických firem pro transakce realizované v České republice v oblasti fúzí a akvizic, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, práva kapitálových trhů, insolvenčního práva, stavebního práva, práva nemovitostí, informačních technologií, telekomunikací a médií, pracovního práva a řešení sporů.

HAVEL & PARTNERS je nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku dle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku. Kancelář se šestkrát za posledních osm let stala absolutním vítězem této soutěže, kdy získala hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář (2015, 2017, 2018, 2020–2022) a ve všech oborových kategoriích se umístila mezi doporučovanými nebo nejvíce doporučovanými kancelářemi. Je rovněž pětinásobným držitelem ceny Právnická firma roku za nejlepší klientské služby (2015, 2016, 2019–2022).

Naše kancelář získala také řadu neprávnických ocenění.

PRÁVNICKÁ OCENĚNÍ

Právnická firma roku

V soutěži Právnická firma roku 2022 získala kancelář HAVEL & PARTNERS hlavní cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář a ve většině oborových kategoriích se umístila mezi nejvíce doporučovanými kancelářemi. Rovněž získala ocenění za nejlepší klientské služby, které obdržela již po šesté; po čtvrté obhájila prvenství v kategorii Fúze a akvizice a zvítězila i v kategorii Developerské a realitní projekty.

Právnická firma roka

Výrazné úspěchy přináší kanceláři rovněž soutěž Právnická firma roku na Slovensku, kde slovenská kancelář navazuje na české úspěchy a řadí se mezi nejlépe hodnocené právní firmy. V letošním roce získala hlavní cenu v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář, obhájila vítězství kategorii Hospodářské právo a zvítězila i v kategorii Zdravotnické právo. Třikrát v řadě (2020–2022) slovenská kancelář zvítězila v kategorii Nejlepší klientské služby; v letech 2015, 2020 a 2021 získala prvenství v kategorii Fúze a akvizice.

Chambers Europe

V roce 2020–2022 byla kancelář oceněna prestižní globální ratingovou agenturou Chambers and Partners v rámci mezinárodního hodnocení právnických firem Chambers Europe Awards jako nejlepší kancelář působící v České republice. Kancelář se rovněž zařadila mezi TOP 10 nejlepších evropských právních firem v oblasti Pro Bono za rok 2021.

Who’s Who Legal Awards

Kancelář získala v letech 2018–2022 prestižní ocenění Who’s Who Legal Awards jako nejlepší právnická firma roku v České republice.

Corporate LiveWire

V rámci Global Awards vyhlašovaných společností Corporate LiveWire byla kancelář oceněna jako nejlepší právnická firma roku v České republice (2018).

Mergermarket

Na základě ratingů agentury Mergermarket je kancelář na prvním místě v České republice podle celkového počtu realizovaných transakcí v oblasti fúzí a akvizic v letech 2010–2022.

EMIS DealWatch

Agentura EMIS DealWatch ve své studii v letech 2010–2022 zařadila kancelář na první místo podle počtu realizovaných transakcí v České republice.

International Advisory Experts

V oblasti M&A byla kancelář vyhlášena nejlepší právnickou firmou v České republice na základě výročních cen International Advisory Experts (2018, 2019).

M&A Today Awards

Podle globální ankety M&A Today Awards je kancelář nejlepší právnickou firmou pro oblast fúzí a akvizic ve Slovenské republice v letech 2013–2018.

World Trademark Review 1000

V letech 2019–2023 byla kancelář zařazena do uznávaného mezinárodního žebříčku World Trademark Review 1000, který každoročně mapuje nejvýznamnější poradenské subjekty a individuální experty v oblasti ochrany duševního vlastnictví a ochranných známek ve více než 80 světových jurisdikcích.

Acquisition International

V roce 2018 byla kancelář oceněna magazínem Acquisition International jako nejlepší advokátní kancelář pro oblast nemovitostí a stavebnictví v celém regionu střední a východní Evropy. V následujícím roce 2019 ji tento prestižní magazín vyhlásil nejlepší právnickou firmou roku v oblasti M&A ve střední Evropě.

Refinitiv

Kancelář je dle žebříčku Refinitiv nejlepší právnickou firmou v oblasti fúzí a akvizic ve východní Evropě (2019).

Slovak Spectator TOP 10

Kancelář se popáté umístila v prestižním žebříčku The Slovak Spectator TOP 10 největších právnických firem na Slovensku (2016, 2017, 2019–2022), který každoročně sestavuje The Slovak Spectator ve spolupráci s deníkem SME a společností FinStat. V roce 2022 slovenská kancelář obhájila prvenství pro oblast práva duševního vlastnictví a hospodářské soutěže. Aktuálně je největší česko-slovenskou kanceláří působící na Slovensku.

Lawyer international Legal 100

V oblasti M&A byla kancelář vyhlášena v letech 2017 a 2018 právnickou firmou roku ve Slovenské republice na základě mezinárodního ocenění Lawyer International Legal 100.

NEPRÁVNICKÁ OCENĚNÍ

TOP Zaměstnavatelé (2015–2023)

HAVEL & PARTNERS je již devátým rokem nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi podle ankety TOP Zaměstnavatelé. Tu od roku 2012 realizuje Asociace studentů a absolventů. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky rovněž pětkrát zařadili HAVEL & PARTNERS na první místo v kategorii Právník, kde dříve dominovaly mezinárodní právnické firmy.

Czech Business Superbrands (2014–2016, 2019–2022)

Jako jediná domácí advokátní kancelář v České republice jsme získali prestižní ocenění Czech Business Superbrands. Titul, na který dosáhnou pouze značky s vynikající pověstí, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah, uděluje na základě sjednocených kritérií a metod organizace Superbrands v téměř 90 státech na pěti kontinentech. Naše kancelář toto prestižní ocenění získala již posedmé.

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti – AAA

Kancelář dlouhodobě splňuje kritéria nejvyšší důvěryhodnosti a ekonomické stability a potvrzuje rating AAA agentury Dun & Bradstreet (Bisnode).

Kanceláře roku (2017)

Naše advokátní kancelář rovněž získala ocenění v prvním ročníku soutěže Kanceláře roku, jejímž cílem bylo docenit firmy, které investují do kvalitního pracovního prostředí. Odborná porota složená z předních osobností z oblasti architektury, designu, kancelářského vybavení a HR hodnotila interiéry kanceláří v devíti kategoriích z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace, celkové atmosféry a především kvality pracovního prostředí pro samotné zaměstnance.

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross