Ocenění

Právníci naší kanceláře jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty renomovanými mezinárodními ratingovými publikacemi, jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, Who’s Who Legal, European Legal Experts, Global Law Experts, IFLR 1000, Global Competition Review či Client Choice; tyto publikace uvádějí naši advokátní kancelář jako jednu z nejlepších právnických firem pro transakce realizované v České republice v oblasti fúzí a akvizic, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, práva kapitálových trhů, insolvenčního práva, stavebního práva, práva nemovitostí, informačních technologií, telekomunikací a médií, pracovního práva a řešení sporů.

HAVEL & PARTNERS je nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku dle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku. Kancelář se sedmkrát za posledních devět let stala absolutním vítězem této soutěže, kdy získala hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář (2015, 2017, 2018, 2020–2023) a ve všech oborových kategoriích se umístila mezi nejvíce doporučovanými či doporučovanými kancelářemi. Je rovněž sedminásobným držitelem ceny Právnická firma roku za nejlepší klientské služby (2015, 2016, 2019–2023).

Naše kancelář získala také řadu neprávnických ocenění.

PRÁVNICKÁ OCENĚNÍ

Pfr Cr 2023

Právnická firma roku ČR

V soutěži Právnická firma roku 2023 získala kancelář HAVEL & PARTNERS hlavní cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář a ve většině oborových kategoriích se umístila mezi nejvíce doporučovanými kancelářemi. Rovněž získala ocenění za nejlepší klientské služby, které obdržela již po sedmé; po třetí obhájila prvenství v kategorii Developerské a realitní projekty, zvítězila podruhé v kategorii Zdravotnické právo a rovněž vyhrála v kategorii Správa majetku. Kancelář HAVEL & PARTNERS se stala absolutním vítězem soutěže již počtvrté v řadě a celkově získala 5 ocenění.

Pfr Sr Sk 2024

Právnická firma roka SR

Výrazné úspěchy přináší kanceláři rovněž soutěž Právnická firma roku na Slovensku, kde slovenská kancelář navazuje na české úspěchy a řadí se mezi nejlépe hodnocené právní firmy. V letošním roce získala hlavní cenu v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář stejně jako v letech 2022 a 2023 a rovněž po třetí obhájila vítězství v kategorii Hospodářské právo. V letech 2020–2022 slovenská kancelář zvítězila v kategorii Nejlepší klientské služby; v letech 2015, 2020 a 2021 získala prvenství v kategorii Fúze a akvizice a v roce 2023 v kategorii Zdravotnické právo.

Chambers Europe

V roce 2020–2022 byla kancelář oceněna prestižní globální ratingovou agenturou Chambers and Partners v rámci mezinárodního hodnocení právnických firem Chambers Europe Awards jako nejlepší kancelář působící v České republice. Kancelář se rovněž zařadila mezi TOP 10 nejlepších evropských právních firem v oblasti Pro Bono za rok 2021.

Who’s Who Legal Awards

Kancelář získala v letech 2018–2023 prestižní ocenění Who’s Who Legal Awards jako nejlepší právnická firma roku v České republice.

Mergermarket

Na základě ratingů agentury Mergermarket je kancelář na prvním místě v České republice podle celkového počtu realizovaných transakcí v oblasti fúzí a akvizic v letech 2010–2022.

EMIS DealWatch

Agentura EMIS DealWatch ve své studii v letech 2010–2022 zařadila kancelář na první místo podle počtu realizovaných transakcí v České republice.

Refinitiv

Kancelář je dle žebříčku Refinitiv nejlepší právnickou firmou v oblasti fúzí a akvizic ve východní Evropě (2019).

World Trademark Review 1000

V letech 2019–2023 byla kancelář zařazena do uznávaného mezinárodního žebříčku World Trademark Review 1000, který každoročně mapuje nejvýznamnější poradenské subjekty a individuální experty v oblasti ochrany duševního vlastnictví a ochranných známek ve více než 80 světových jurisdikcích.

Spectator 2023

Slovak Spectator TOP 10

Kancelář se po sedmé umístila v prestižním žebříčku The Slovak Spectator TOP 10 největších právnických firem na Slovensku (2016, 2017, 2019–2023), který každoročně sestavuje The Slovak Spectator ve spolupráci s deníkem SME a společností FinStat. V roce 2023 slovenská kancelář opět obhájila prvenství pro oblast práva duševního vlastnictví a hospodářské soutěže a umístila se v top tier v kategorii fúze a akvizice a v kategorii pracovní právo. Aktuálně je největší česko-slovenskou kanceláří působící na Slovensku.

NEPRÁVNICKÁ OCENĚNÍ

Top Zamestnavatele 2024

TOP Zaměstnavatelé (2015–2024)

HAVEL & PARTNERS je již desátým rokem nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi podle ankety TOP Zaměstnavatelé. Tu od roku 2012 realizuje Asociace studentů a absolventů. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky rovněž pětkrát zařadili HAVEL & PARTNERS na první místo v kategorii Právník, kde dříve dominovaly mezinárodní právnické firmy.

Superbrands

Czech Business Superbrands (2014–2016, 2019–2023)

Jako jediná domácí advokátní kancelář v České republice jsme získali prestižní ocenění Czech Business Superbrands. Titul, na který dosáhnou pouze značky s vynikající pověstí, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah, uděluje na základě sjednocených kritérií a metod organizace Superbrands v téměř 90 státech na pěti kontinentech. Naše kancelář toto prestižní ocenění získala již poosmé.

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti – AAA

Kancelář dlouhodobě splňuje kritéria nejvyšší důvěryhodnosti a ekonomické stability a potvrzuje rating AAA agentury Dun & Bradstreet (Bisnode).

Lemur

LEMUR – česká cena za PR (2021, 2024)

Česká cena za public relations – první místo v kategorii Služby (2021, 2024) a v kategorii Finanční služby a trhy (2024). Ocenění kancelář získala za svůj Komplexní informační servis v době koronavirové a projekt NextŽeny zaměřující se na trend přesunu bohatství do rukou žen.

Kanceláře roku (2017)

Naše advokátní kancelář rovněž získala ocenění v prvním ročníku soutěže Kanceláře roku, jejímž cílem bylo docenit firmy, které investují do kvalitního pracovního prostředí. Odborná porota složená z předních osobností z oblasti architektury, designu, kancelářského vybavení a HR hodnotila interiéry kanceláří v devíti kategoriích z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace, celkové atmosféry a především kvality pracovního prostředí pro samotné zaměstnance.

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross