Novoroční povýšení v HAVEL & PARTNERS: Ludvík Juřička společníkem, Veronika Ryšávková partnerkou a dalších 7 advokátů povýšeno na seniorní a vedoucí pozice

2. 1. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) realizovala s novým rokem další vlnu interních kariérních posunů. Společníkem kanceláře (tzv. ekvity partnerem) se s  účinností od 1. 1. 2018 stal dosavadní partner Ludvík Juřička. Na pozici partnerky se k  témuž datu posunula Veronika Ryšávková, která zároveň zůstává marketingovou ředitelkou kanceláře. Vedoucími advokáty byli jmenování Ondrej Čurilla, Martin Ráž, Kateřina Staňková a Josef Žaloudek. Status senior advokátů získali Romana Derková, Juraj Dubovský a Šimon Hradilek.                       

„V naší kanceláři se snažíme vytvářet ty nejlepší podmínky pro rychlý kariérní růst na všech úrovních. U seniorních pozic je klíčová nejen špičková znalost práva, ale také manažerské dovednosti a schopnost naplňovat obratové cíle či jiná očekávání, jejichž společným jmenovatelem je vysoká prospěšnost pro rozvoj naší firmy. Těší mě, že velká část kolegů a stále více kolegyň dokáže obě tyto náročné role skloubit dohromady, což dokládá i aktuální vlna kariérních posunů. Všem, kteří byli povýšeni, blahopřeji a těším se na další úspěšnou spolupráci,“ říká Jaroslav Havel, řídící partner HAVEL & PARTNERS.

V kanceláři v současné době působí celkem 26 partnerů, z nichž 21 se do této pozice dostalo na základě interního povýšení. Zevnitř kanceláře vzešla i naprostá většina stávajících právniček a právníků zastávajících pozice counsel, vedoucích i seniorních advokátů. „Intenzivní rozvoj našich služeb prakticky ve všech oblastech práva a podnikatelských odvětvích nás motivuje k tomu, abychom i v letošním roce pokračovali v náboru kvalitních právniček a právníků na všech úrovních seniority,“ uvádí Jaroslav Havel.

K dosavadním čtrnácti společníkům (tzv. ekvity partnerům) se od 1. 1. 2018 připojil Ludvík Juřička. Jakožto partner kanceláře působí v HAVEL & PARTNERS od roku 2012. Specializuje se na fúze a akvizice, nemovitostní a stavební právo, právo obchodních společností, problematiku cenové kontroly či spornou agendu. Během své bezmála dvacetileté právní kariéry poskytoval nejen advokátní služby na té nejvyšší úrovni, ale rovněž sbíral manažerské zkušenosti ve dvou významných mezinárodních poradenských společnostech. V současné době úspěšně řídí brněnskou kancelář HAVEL & PARTNERS, která za posledních pět let prošla významným rozvojem.  

Veronika Ryšávková byla jmenovaná do partnerské úrovně jako jediný zástupce neprávnické pozice; od roku 2015 je marketingovou ředitelkou kanceláře, spoluodpovídá za oblast obchodu a zajišťuje mediální podporu a PR poradenství jako doplňkovou službu klientům HAVEL & PARTNERS. Se svým marketingovým týmem v posledních dvou letech výrazně přispěla k významnému rozvoji marketingu a posílení brandu kanceláře. Současně se jakožto vystudovaná právnička a ekonomka podílela mj. na založení a rozvoji vzdělávací AKADEMIE HAVEL & PARTNERS a podpoře pro bono a CSR aktivit, které bude z pozice partnerky řídit. Před nástupem do HAVEL & PARTNERS působila na Ministerstvu spravedlnosti jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, poté jako vrchní ředitelka kabinetu ministra.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross