Mgr. Ing Jiří Doležal

Advokát
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
jiri.dolezal@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Jiří Doležal se specializuje na oblasti akvizic a fúzí, práva nemovitostí a korporátního práva a poskytování privátního poradenství německy a francouzsky mluvícím klientům.

V oblasti akvizic a prodejů společností se v rámci své dosavadní praxe účastnil vnitrostátních i přeshraničních transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, a poradenství při řešení sporů mezi společníky.

V oblasti nemovitostí se podílel zejména na poradenství a přípravě smluvní dokumentace pro developerské projekty, od akvizice pozemků přes stavební řízení po přípravu prohlášení vlastníka a související agendy pro prodej bytových jednotek.

V oblasti korporátního práva se věnoval zejména poradenství při změnách v rámci vlastnické struktury obchodních společností a při přeměnách společností a běžné korporátní agendě pro české i zahraniční společnosti.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře měl na starosti zejména střední korporátní klienty, věnoval se spolupráci s bankami na financování akvizičních projektů a na správě portfolií problematických pohledávek, přeshraničním transakcím a právnímu poradenství významným německy a francouzsky mluvícím klientům.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický, německý, francouzský
Vzdělání
  • Západočeská univerzita v Plzni, Právnická fakulta, Praha (2014), titul Mgr.Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta financí a účetnictví (2006), titul Ing.Vysoká škola ekonomická v Praze, HEC School of Management Paris, (2005), titul Master in International ManagementJihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta (2005), titul Ing.
  • řešení sporů mezi společníky středně velkých společností v oblastech FMCG, průmyslové výroby a zdravotnictví
  • poradenství při koupi/prodeji závodu a části závodu
  • zastupování významných francouzských věřitelů v rámci insolvenčního řízení
  • účast na komplexním právním poradenství při výstavbě developerského projektu
Články - Rubriky

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross