Mgr. Jana Svobodová

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
jana.svobodova@havelpartners.cz
Právní specializace

Jana Svobodová se specializuje zejména na oblast rodinného práva, manželského majetkového práva, dědického práva a práva obchodních korporací se zaměřením na privátní klientelu.

V oblasti rodinného práva se v průběhu své dosavadní praxe podílela především na poskytování právního poradenství týkajícího se různých aspektů manželství včetně jeho zániku, manželského majetkového práva, problematiky rodičovské odpovědnosti a civilně procesní problematiky rodinného práva. Věnuje se také právnímu poradenství v oblasti úpravy poměrů k nezletilým dětem, nastavení podmínek péče o děti, styku s dětmi a výživného.

V oblasti práva obchodních korporací se specializuje na oblast práva obchodních společností, práva přeměn obchodních společností a oblast korporátních restrukturalizací podnikatelských seskupení a nastavení holdingových struktur.

Po vystudování právnické fakulty pracovala na pozici advokátního koncipienta ve středně velké pražské advokátní kanceláři, kde se věnovala generální praxi, převážně však občanskému a rodinnému právu. V roce 2021 nastoupila do advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS, kde po dokončení koncipientské praxe a složení advokátních zkoušek v roce 2023 nastoupila na pozici advokátky.

Členství v profesních sdruženích
Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Masarykova univerzita, Právnická fakulta, Brno (2019), titul Mgr.

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross