Bc. Veronika Buchtelová

Známková specialistka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
veronika.buchtelova@havelpartners.cz
Právní specializace

Veronika Buchtelová se specializuje na právo duševního a průmyslového vlastnictví, zejména na řízení ve věcech ochranných známek před Úřadem průmyslového vlastnictví (ÚPV), Úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) a Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO). Věnuje se především přípravě optimální registrační strategie, podáváním přihlášek ochranných známek, správě a ochraně portfolia zapsaného průmyslového vlastnictví, jeho udržování v platnosti, rešerším a monitoringu.

Absolvovala studium na Institutu průmyslově právní výchovy u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR a následně obor právní specializace – Průmyslové vlastnictví na Metropolitní univerzitě Praha. Pracovala necelé dva roky na Úřadě průmyslového vlastnictví v oddělení licencí ochranných známek a 15 let v advokátní a patentové kanceláři, kde se zabývala veškerou agendou spojenou s validacemi evropských patentů v České republice a na Slovensku, přihlašováním vynálezů, užitných a průmyslových vzorů a jejich udržování v platnosti

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Metropolitní univerzita Praha, o. p. s., studijní program Právní specializace, obor Průmyslové vlastnictví, 2014, titul Bc.
  • Institut průmyslově právní výchovy u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR, 2011

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross