Mgr. Václav Fajkus

Advokát
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
vaclav.fajkus@havelpartners.cz

Václav Fajkus se specializuje na oblast práva obchodních společností, přeměny obchodních společností a právní aspekty budování a správy koncernových uskupení a holdingových struktur.

Jeho další významnou specializaci představuje komplexní právní poradenství pro privátní klientelu zahrnující zejména řešení mezigeneračního transferu kapitálu, strukturování držby a ochrany privátního majetku a budování privátních holdingů, včetně svěřenských fondů.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře působil v přední ostravské advokátní kanceláři, kde se zabýval převážně korporátní agendou, přeměnami obchodních společností a soudními spory. Dříve také působil ve významné notářské kanceláři, kde poskytoval notářské služby v korporátní oblasti zejména mezinárodním advokátním kancelářím a nadnárodním společnostem.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Masarykova univerzita, Právnická fakulta, Brno (2012), titul Mgr.
Články - Rubriky
Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS jako český právní poradce zastupovala francouzskou skupinu Pernod Ricard, jednoho z předních světových výrobců prémiových vín a destilátů, při prodeji slavné karlovarské likérky.   Právní poradenství zahrnovalo předtransakční právní prověrku společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka a restrukturalizaci a transakční dokumentaci. V rámci kanceláře na transakci pracovali zejména partneři Václav Audes a […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross