Mgr. Tomáš Cironis

Investment Principal
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
tomas.cironis@havelpartners.cz
Podnikatelské obory

Tomáš Cironis se specializuje na investice primárně v oblasti venture kapitálu. Zaměřuje se na vyhledávání a analytické hodnocení investičních příležitostí, optimalizaci investic a dále na supervizi a aktivní správu portfoliových společností. Je spoluzodpovědný za investiční operace a realizaci obchodů.

Před nástupem do naší kanceláře v roce 2023 byl ředitelem evropské části celosvětové startupové soutěže Disraptors, ve které soutěžily nejlepší evropské startupy. Spolupracoval se Stevem Wozniakem, spoluzakladatelem společnosti Apple, s dcerou sira Richarda Bransona Holly Branson, CPO ve Virgin Group nebo se sestrou Elona Muska Toscou Musk či se zástupci Revolutu, Stanfordu, Washington Post, Y Combinator, UiPath a dalšími významnými osobnostmi. Tomáš prošel českými Venture Capital fondy UP21, Air Ventures či neziskovou částí Czech Founders.

Tomáš také působí jako stratupový porotce v mezinárodních investičních organizacích SeedStars nebo ASU+GSV Summit. Předtím prošel European Leadership & Academic Instute a projektově řídil celorepublikové Týdny inovací či Týdny podnikání České republiky.

Ve volném čase pomáhá vzdělávací organizaci Den Pro Školu přivádět zkušené experty do základních a středních škol, běhá pro neziskovku LORM pomáhající lidem s částečnou či absolutní hluchoslepotou a také buduje evropskou investiční platformu Startup Kitchen, kde se soustředí na 1st time Founders a jejich první investiční kola v celém CEE regionu. Aktivně a všestranně se zapojuje do budování startupové komunity a podporuje dialog mezi soukromou a státní sférou o zlepšení podnikatelského prostředí v České republice.

Členství v profesních sdruženích
Mensa České republiky
SeedStars Startup Porotce pro CEE region
ASU+GSV Summit Startup Porotce celosvětově

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Fakulta Humanitních Studií, Praha (2020), titul Mgr.
  • Dumplings Hack – startupový Ideathon u příležitosti české podnikatelské delegace předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové zaměřené na české startupy přemýšlející o expanzi do jihovýchodní Asie
  • WeAre Summit 2020 – první evropský startupový Summit ve 3D virtuální realitě za podpory Guye Kawasakiho (Apple, Canva), Katherine Maher (Wikimedia) či Esther Wojcicki (Washington Post)
Specializovaný tým HAVEL & PARTNERS pro oblast venture kapitálu posílil Tomáš Cironis, který působí v advokátní kanceláři jako Investment Principal. Na této pozici má na starosti strategický rozvoj a business development dané oblasti a posilování vztahů se zakladateli startupů. Je zodpovědný za analýzu trhu, správu investic, vyhledávání nových příležitostí a odbornou podporu v rámci poradenství […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross