HAVEL & PARTNERS interně povyšuje 10 advokátů na seniorní pozice

29. 6. 2021

Největší česko-slovenská nezávislá advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS jako již pravidelně s nastupujícím létem přistoupila k internímu povyšování. Kariérní postup zaznamenává od 1. 7. 2021 hned 10 advokátů – tři z nich se dostávají na pozici vedoucích advokátů a dalších sedm pak postupuje na pozici senior advokát.

Trojice Kateřina Surková, Martin Drahotský a Jiří Kunášek, kteří dosud působili na pozici senior advokátů, se od července stávají vedoucími advokáty.

Od zmíněného data pak kariérního posunu z pozice advokátů na pozici senior advokátů dosahují Pavel Amler, Soňa Karbanová Schweizer, Pavla Kaufmannová, Jakub Kocmánek, Pavla Korcová, Marián Minárik a Martin Stančík.

Advokacie je především o lidech, a proto mě velmi mě těší, že v týmu HAVEL & PARTNERS máme kolegy, kteří svým pracovním nasazením, špičkovou profesionalitou, mimořádnými odbornými znalostmi a manažerskými dovednostmi a nadstandardní úrovní svých služeb přispívají k trvalému růstu a rozvoji firmy,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

„Naším cílem je spolupracovat s nejlepšími právníky na trhu, a především si je také dlouhodobě udržet. Proto klademe velký důraz na profesní i kariérní rozvoj úspěšných kolegů na všech úrovních seniority. V kanceláři rozvíjíme motivační prostředí s jasnou vidinou kariérního růstu, který je v případě mimořádných právnických talentů mnohem rychlejší než u konkurence. Všem povýšeným kolegům gratuluji a zároveň pěvně věřím, že při další spolupráci dosáhneme společně mnoha nových úspěchů,“ dodává.

HAVEL & PARTNERS má mimořádně stabilní tým seniorních právníků. Naprostá většina partnerů, kteří v kanceláří působí, se přitom na vedoucí pozice v kanceláři dostala v rámci interního povýšení. Kancelář také nadále zůstává nejžádanějším zaměstnavatelem v oboru, již sedmý rok v řadě zvítězila v anketě TOP Zaměstnavatelé.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross