Nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi je pro studenty podeváté v řadě HAVEL & PARTNERS

3. 3. 2023

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS znovu uspěla v anketě TOP Zaměstnavatelé, ve které se podeváté za sebou stala nejatraktivnějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. V letošním ročníku kancelář získala dle výsledků hlasování vysokoškolských studentů zároveň prvenství v kategorii Právník.

Průzkum každoročně pořádá Asociace studentů a absolventů. Hlasují v něm studenti českých vysokých škol. Ti hodnotí firmy podle kritérií, jež jsou pro ně prioritní při výběru budoucího zaměstnavatele, a volí tak nejatraktivnější zaměstnavatele v jednotlivých oborech. Letos se průzkumu zúčastnilo 11 712 respondentů. Pořadí ve speciální kategorii Právník pak určují výhradně studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky.

HAVEL & PARTNERS má s počtem 320 právníků a daňových poradců nejsilnější tým na českém i slovenském trhu, je proto vyhledávanou kanceláří u komplexních byznysových případů zahrnujících mezinárodní prvek nebo vyžadujících kombinaci know-how z více specializací práva. Studenti tak díky zapojení do týmu kanceláře mohou těžit ze zkušeností, které prací na atraktivních případech a transakcích pod vedením seniorních kolegů získají.

„Vážíme si mladých talentů a otevíráme jim cestu do světa byznysu. Studenti u nás nacházejí zázemí stabilní společnosti s mimořádným renomé. Především jim nabízíme možnost rychle nabýt zkušenosti přímo v praxi velké advokacie. My naopak oceňujeme na spolupráci s novou generací právníků jejich progresivitu a nadšení, které vnímáme jako potřebný předpoklad k jejich dalšímu profesnímu růstu u nás v kanceláři do pozic špičkových odborníků ve svých oborech. Toto ocenění bereme jako závazek a motivaci k dalšímu rozvoji naší úspěšné spolupráce se studenty,“ komentuje výsledky v anketě personální ředitel HAVEL & PARTNERS Daniel Soukup.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross