HAVEL & PARTNERS získala popáté v řadě titul nejžádanějšího zaměstnavatele mezi advokátními kancelářemi v ČR

6. 2. 2019

Největší česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS je již pátým rokem nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi. Vyplývá to z aktuálních výsledků ankety TOP Zaměstnavatelé, kterou již osmým rokem realizuje Asociace studentů a absolventů. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky navíc zařadili kancelář třetí rok po sobě na první místo v kategorii Právník, kde před HAVEL & PARTNERS dominovaly mezinárodní právnické firmy. Do ankety TOP Zaměstnavatelé 2019 se letos zapojilo celkem 11 577 studentů vysokých škol.  

„Máme velkou radost, že zůstáváme pro nastupující generaci právníků nejatraktivnějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Tyto vynikající výsledky jsou pro nás potvrzením toho, že HAVEL & PARTNERS je silnou a etablovanou značkou. Za hlasování v anketě všem studentům děkuji a věřím, že s řadou z nich zahájíme úspěšnou spolupráci,“ říká k aktuálnímu ocenění řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Výsledky studie TOP Zaměstnavatelé 2019 korespondují s postavením kanceláře na právním trhu. Ta je dlouhodobě největší a neúspěšnější tuzemskou advokátní kanceláří, což dlouhodobě potvrzují i výsledky soutěže Právnická firma roku, v nichž HAVEL & PARTNERS jasně triumfovala. Firma v současné době zaměstnává ve svých kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě přes 200 právníků, z toho více než 100 advokátů a 29 partnerů, a dále cca 80 studentů převážně právnických fakult.

„Studenti, kteří se stanou součástí našeho týmu, získávají nejenom okamžitý přístup k rozsáhlému firemnímu know-how, ale především dostávají hned na počátku své kariéry možnost pracovat po boku špičkových odborníků a zkušených seniorních právníků pro ty nejnáročnější klienty z řad národně i celosvětově nejúspěšnějších firem ve svých oborech. Mezi další důvody, proč jsme pro naše mladší kolegy atraktivním zaměstnavatele, patří i v evropském kontextu mimořádný nepřetržitý 18letý ekonomický růst a rozvoj kanceláře umožňující  zároveň unikátní profesní i platový růst talentovaných kolegů,“ uvádí partner kanceláře odpovědný za oblast lidských zdrojů Josef Hlavička.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross