HAVEL & PARTNERS je čtvrtý rok po sobě nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v ČR

8. 2. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) získala čtvrtý rok po sobě prvenství v žebříčku TOP Zaměstnavatelé a i v roce 2018 se stala nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi. Studenti právnických fakult s nejlepšími studijními výsledky navíc zařadili kancelář podruhé na první místo v  kategorii Právník, kde v předchozích ročnících dominovaly mezinárodní právnické firmy. Výsledky studie zveřejnila Asociace studentů a absolventů.

„Velice si ceníme toho, že nás nastupující právnická generace považuje za prestižního a atraktivního zaměstnavatele. V době mého studia bylo pro většinu studentů tou nejvyšší metou pracovat v zahraniční kanceláři. Jsem rád, že se nám podařilo tento dlouholetý trend otočit, a to i u studentů s nejlepšími studijními výsledky, od kterých jsme i letos obdrželi nejvíce preferenčních hlasů. Za účast v anketě všem studentům děkuji a věřím, že s řadou z nich zahájíme úspěšnou spolupráci,“ říká k aktuálnímu ocenění řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Výsledky studie TOP Zaměstnavatelé 2018 korespondují s postavením kanceláře na právním trhu. Ta je dlouhodobě největší a nejdynamičtější právnickou firmou ve střední a východní Evropě; v současné době zaměstnává ve svých čtyřech kancelářích v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě téměř 200 právníků, více než 100 advokátů a cca 80 studentů převážně právnických fakult.

„Studenti, kteří se stanou součástí našeho týmu, získávají nejenom okamžitý přístup k rozsáhlému firemnímu know-how, ale především dostávají hned na počátku své kariéry možnost pracovat po boku špičkových odborníků a zkušených seniorních právníků pro ty nejnáročnější klienty z řad národně i celosvětově nejúspěšnějších firem ve svých oborech. To jsou jistě i důvody, proč jsme pro naše mladší kolegy atraktivním zaměstnavatelem,“ uvádí partner kanceláře odpovědný za oblast lidských zdrojů Josef Hlavička.

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS nabízí svým zaměstnancům také výjimečné pracovní zázemí. Pražská kancelář sídlí od roku 2014 v moderním a architektonicky nadčasovém Florentinu, které bylo v tentýž rok vyhlášeno v prestižní mezinárodní soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) nejlepším kancelářským prostorem ve střední a východní Evropě, v roce 2017 pak HAVEL & PARTNERS získala ocenění „TOP kanceláře“ za nejlepší prostředí pro zaměstnance i klienty mezi advokátními kancelářemi v ČR. Brněnská kancelář se v roce 2015 přestěhovala do Titania, moderního komplexu administrativních budov v centru Brna, a do exkluzivních administrativních prostor v nové administrativní čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem se v polovině loňského roku přestěhovala i slovenská kancelář.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross