HAVEL & PARTNERS znovu nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi

10. 2. 2021

Již posedmé v řadě se advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS stala podle studie TOP Zaměstnavatelé 2021 nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Anketu každoročně pořádá Asociace studentů a absolventů. O nejžádanějších zaměstnavatelích rozhodují studenti českých vysokých škol, kteří hodnotí firmy podle pracovního prostředí, nabízeného odborného vzdělávání, společenské odpovědnosti či šance na budoucí vysoké příjmy. 

„Těší mě, že i nadále zůstává naše kancelář pro novou generaci právníků nejatraktivnějším zaměstnavatelem. V HAVEL & PARTNERS si uvědomujeme, že úspěšnou firmu nelze vybudovat bez kvalitních lidí. I proto se snažíme vyhledávat nové nadějné právnické talenty z řad studentů. Ti u nás mohou pod vedením zkušených seniorních kolegů profesně růst a nabýt cenné zkušenosti z praxe největší nezávislé advokátní kanceláře ve střední Evropě,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

HAVEL & PARTNERS má s počtem 240 právníků a daňových poradců nejsilnější tým na českém i slovenském trhu, který nabízí komplexní služby ve všech oborech práva a oblastech podnikání. V současnosti kancelář spolupracuje s více než pěti desítkami studentů, kteří jsou tak pod vedením zkušených seniorních právníků i špičkových odborníků již záhy v kontaktu s nejnáročnější klientelou z řad nejvýznamnějších domácích i zahraničích firem a nejúspěšnějších podnikatelů.

„Děkujeme studentům za jejich hlasování v anketě TOP Zaměstnavatelé. Nejen nepřetržitý ekonomický růst kanceláře, ale také neustálý růst kvality a nabídky služeb kanceláře činí z HAVEL & PARTNERS stabilní firmu s důvěryhodnou značkou. Právě to je důvodem, proč jsme u studentů tak žádanou firmou. Mají u nás totiž okamžitý přístup k unikátnímu know-how, které kancelář buduje již dvacet let, a mohou si tak od počátku kariéry vyzkoušet práci ve velké advokacii. Talentovaní studenti mají u nás možnost pracovat na výjimečně zajímavých případech a nabízíme jim zároveň šanci na plynulý a mimořádně rychlý kariérní růst. Těšíme se, že s řadou z nich zahájíme v budoucnu úspěšnou spolupráci,“ komentuje vítězství v anketě personální ředitel HAVEL & PARTNERS Daniel Soukup.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross