HAVEL & PARTNERS obdržela již pošesté v řadě ocenění pro nejžádanějšího zaměstnavatele mezi advokátními kancelářemi

20. 2. 2020

Největší nezávislá právnická firma ve střední Evropě HAVEL & PARTNERS znovu obhájila titul nejžádanějšího zaměstnavatele mezi advokátními kancelářemi v rámci studie TOP Zaměstnavatelé. Tu každoročně pořádá Asociace studentů a absolventů a kandidáti do jednotlivých kategorií jsou nominováni právě studenty vysokých škol, budoucími potenciálními zaměstnanci. Letos svůj názor v anketě odevzdalo celkem 11 491 studentů, kteří hodnotili firmy v kategoriích pracovní prostředí, nabízené odborné vzdělávání, společenská odpovědnost či šance na budoucí vysoké příjmy. Kancelář HAVEL & PARTNERS navíc počtvrté zařadili na první místo ve speciální kategorii „Právník“, jež byla dříve doménou mezinárodních firem.

 „Jsme mimořádně potěšeni, že i nadále zůstáváme pro studenty právnických fakult první volbou mezi advokátními kancelářemi. Od začátku jejich působení u nás se jim snažíme nabízet široké možnosti profesního rozvoje, přístupu k firemnímu know-how a kariérního postupu. Za účast v anketě všem studentům děkuji a těším se na navázání či rozvíjení spolupráce s nimi,“ uvádí k čerstvě získanému ocenění řídící partner Jaroslav Havel.

Ačkoli je triumf TOP Zaměstnavatelé 2020 neprávnickým oceněním, výmluvně ilustruje vedoucí postavení advokátní kanceláře na právním trhu a sílu její značky. HAVEL & PARTNERS je největší, nejúspěšnější a nejkomplexnější tuzemskou právnickou firmou, což dokládají také výsledky prestižní soutěže Právnická firma roku, v níž dlouhodobě dominuje. Firma má v současné chvíli 220 právníků a daňových poradců, vedle komplexního právního poradenství se zaměřila na rozšíření portfolia daňových služeb a v šesti kancelářích v České republice a na Slovensku zaměstnává zhruba devět desítek studentů.

Josef Hlavička, partner kanceláře odpovědný za oblast lidských zdrojů, k letošním výsledkům dodává: „Jsem přesvědčen, že naši významnou konkurenční výhodou je fakt, že umožňujeme studentům pravidelný kontakt a úzkou spolupráci se zkušenými seniorními právníky i špičkovými odborníky na jednotlivé právní specializace a podnikatelské obory. Velmi záhy se tak mohou dostat k právní práci pro nejvýznamnější a nejnáročnější klientelu. Dalšími důvody, proč naši kancelář studenti dlouhodobě preferují, jsou pak určitě stabilita značky, pevné postavení na trhu, kontinuální ekonomický růst a v neposlední řadě také šance na plynulý a rychlý kariérní růst.“

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross