HAVEL & PARTNERS podesáté v řadě nejžádanější právnickou firmou v anketě TOP Zaměstnavatelé

Top Zaměstnavatelé_2024_CZE
20. 2. 2024

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se již podesáté za sebou ocitla na vrcholu žebříčku advokátních kanceláří v anketě TOP Zaměstnavatelé 2024. Jako nejatraktivnějšího potenciálního zaměstnavatele si HAVEL & PARTNERS opět zvolili studenti právnických fakult v Česku. Stejně jako loni kancelář uspěla i v související oborové kategorii Právník, v níž hlasují pouze studenti s nejlepšími studijními výsledky.

„Naše práce se studenty je dlouhodobá a kontinuální. Kolegové z naší advokátní kanceláře přednášejí na univerzitách, pořádáme pro studenty vzdělávací semináře, s mladou generací jsme tedy v intenzivním osobním kontaktu. Díky zapojení seniorních kolegů, kteří se studentům věnují, máme šanci předat jim naše zkušenosti a s těmi, co mají o obor zájem a mají dostatek nadšení, pak pracujeme i přímo v kanceláři,“ vysvětluje Daniel Soukup, personální ředitel HAVEL & PARTNERS. Aktuálně kancelář spolupracuje s více než pěti desítkami studentů.

HAVEL & PARTNERS má s počtem více než 350 právníků, daňových poradců a patentových zástupců nejsilnější tým na českém i slovenském trhu. S kancelářemi v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a v Bratislavě je proto vyhledávanou právní firmou u komplexních byznysových případů zahrnujících mezinárodní prvek nebo vyžadujících kombinaci know-how z více specializací práva. Studenti tak díky zapojení do týmu kanceláře mohou těžit ze zkušeností, které prací na atraktivních případech a transakcích pod vedením seniorních kolegů získají.

Ve 13. ročníku prestižní a na českém trhu unikátní studie TOP Zaměstnavatelé hlasovalo celkově 11 416 studentů českých vysokých škol a 4 118 středoškoláků. Studenti vyplňují odpovědi na otázky studie v online dotazníku, při jehož přípravě byly využity zkušenosti sociologů a know-how z předchozích 12. ročníků.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross