HAVEL & PARTNERS poosmé v řadě získává titul nejžádanějšího zaměstnavatele mezi advokátními kancelářemi

16. 2. 2022

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zvítězila v anketě TOP Zaměstnavatelé a poosmé za sebou se stala nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. V anketě, kterou každoročně pořádá Asociace studentů a absolventů, hlasují studenti českých vysokých škol. Ti hodnotí firmy podle kritérií, jako jsou pracovní prostředí, společenská odpovědnost, odborné zázemí či výhled na budoucí vysoké příjmy, a volí tak nejatraktivnější zaměstnavatele v jednotlivých oborech.

„Je skvělé, že pro studenty právnických fakult zůstáváme na trhu práce jejich první volbou,“ říká k ocenění řídící partner Jaroslav Havel. „Vyhledávání talentovaných a cílevědomých studentů a absolventů je pro nás zcela zásadní. Jsme si vědomi toho, že úspěšnou firmu tvoří především lidé, kteří pro ni rádi pracují a mají možnost se v rámci ní rozvíjet. Proto naše role náborem zdaleka nekončí; studentům nabízíme nejen stabilní zázemí největší nezávislé advokátní kanceláře na středoevropském trhu, ale umožňujeme jim především dál profesně růst.“

HAVEL & PARTNERS má v současnosti již 290 právníků a daňových poradců. Poskytuje komplexní právní a daňové služby ve všech oblastech práva a podnikání celkem 2 500 klientům, mezi které se řadí nejvýznamnější české a zahraniční firmy i úspěšní podnikatelé. Studenti a absolventi právnických fakult tak mají možnost podílet se na špičkovém poradenství ve světě velké advokacie, v němž se reálně setkávají s tou nejnáročnější klientelou. Zároveň mají možnost si v praxi vyzkoušet i pro nastupující právnickou generaci atraktivní obory budoucnosti, jako jsou digitalizace, technologie, ESG, private equity nebo venture capital.

„Rád bych studentům za jejich hlasování v anketě TOP Zaměstnavatelé poděkoval. Těší mě, že nás vnímají jako stabilní, silnou a důvěryhodnou firmu, která jim může nabídnout výjimečnou příležitost pro vstup do světa advokacie i jejich další kariérní rozvoj,“ komentuje první místo v anketě personální ředitel HAVEL & PARTNERS Daniel Soukup. „Od počátku u nás mají mladí perspektivní profesionálové šanci využívat unikátní, léty budované firemní know-how a vedení zkušenějších kolegů, a často se tak záhy dostávají k mimořádně zajímavým případům,“ dodává.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross