HAVEL & PARTNERS opět interně povyšuje – novými partnery se stali Filip Čabart a Juraj Steinecker, na úroveň counsel se posunuli další tři advokáti

8. 1. 2019

Největší a podle soutěže Právnická firma roku také dlouhodobě nejúspěšnější česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS od nového roku opět výrazně rozšířila počet advokátů ve svém širším vedení. Na partnerskou úroveň se s účinností k 1. 1. 2019 posunuli Filip Čabart a na Slovensku Juraj Steinecker. Zároveň byli na pozici counsel, tedy na druhý nejvyšší manažerský stupeň, povýšeni Jiří Buryan, Martin Ráž a Petr Opluštil a seniorními advokáty se stali Martin Drahotský a Veronika Filipová. Díky těmto kariérním posunům se počet partnerů kanceláře zvýšil na 29, z nichž 25 se do této pozice dostalo na základě interního povýšení. HAVEL & PARTNERS dlouhodobě staví na mimořádné stabilitě týmu svých seniorních právníků, kterým poskytuje unikátní možnost rychlého kariérního růstu.

„Jsme si vědomi toho, že špičkovou právnickou firmu udrží na vrcholu jedině špičkoví právníci. Proto v kanceláři rozvíjíme motivační prostředí s jasnou vidinou kariérního růstu, který může být mnohem rychlejší než u konkurence,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel a vysvětluje: „Historicky kancelář z hlediska klientů a práce vždy rostla natolik, že jsme mohli vytvořit další partnerské pozice a nabídnout je našim nejlepším a nejtalentovanějším kolegům. Někteří z nich přitom partnershipu dosáhli rychleji, než je průměrných 8 – 10 let. K vytvoření manažersky druhé nejvyšší pozice counsel pak došlo v roce 2014 spolu s ekonomickým a personálním rozvojem firmy, kdy bylo třeba v některých oblastech rozšířit kompetence nejzkušenějších vedoucích advokátů, kteří typicky buď na pozici partnera neaspirují, nebo je pro ně pozice counsela předstupněm, a zároveň je podpořit v jejich akademickém růstu, pedagogické či jiné odborné činnosti. Na pozici counsel aktuálně působí 7 našich kolegyň a kolegů. Jsem rád, že všichni nově povýšení právníci jsou dlouhodobými oporami jednotlivých právních týmů a že úspěšně pokračujeme ve strategii vychovávat v kanceláři další generaci špičkových seniorních kolegů.“

Nový partner kanceláře Filip Čabart bude spoluzodpovědný za řízení týmu zaměřeného na bankovnictví a finance. Sám je specialistou na všechny typy financování včetně syndikovaných úvěrů, na nakládání s portfolii pohledávek či právní a regulační aspekty poskytování finančních služeb a kolektivního investování, nabídky cenných papírů a přijímání k obchodování na veřejných trzích. V posledních letech se účastnil řady mezinárodních i tuzemských transakcí, kde poskytoval právní poradenství předním mezinárodním i tuzemským finančním institucím a významným společnostem.

Druhý nově jmenovaný partner Juraj Steinecker se na partnerské úrovni zapojí do vedení bratislavské kanceláře HAVEL & PARTNERS a rozvoje její praxe v oblasti soutěžního práva a M&A, na které se dlouhodobě specializuje. V minulosti zastupoval klienty z různých sektorů před soutěžními orgány a před soudy ve věcech dohod narušujících hospodářskou soutěž a dále ve věcech notifikace spojení soutěžitelů. Poskytuje také poradenství ohledně soutěžněprávních aspektů fúzí a akvizic nebo v oblasti compliance.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross