HAVEL & PARTNERS opět interně povyšuje; partnerem kanceláře se stal Vladek Krámek, na seniornější pozici postupuje také 9 dalších advokátů

2. 7. 2020

Nejkomplexnější a nejúspěšnější advokátní kancelář na česko-slovenském trhu HAVEL & PARTNERS povýšila celkem 10 svých spolupracovníků na třech profesních úrovních – partner, vedoucí advokát a senior advokát. Kancelář dlouhodobě staví na mimořádné stabilitě týmu svých seniorních právníků, kterým poskytuje unikátní možnost rychlého kariérního růstu. Naprostá většina z celkového počtu 28 partnerů a 14 counselů se do těchto dvou nejvyšších pozic dostala na základě interního povýšení.


S účinností k 1. 7. 2020 na pozici parter povýšil Vladek Krámek, který se v kanceláři specializuje na oblast poradenství privátním klientům, strukturování ochrany soukromého majetku, právo obchodních korporací, dále pak na oblast práva financí a kapitálových trhů, včetně regulace finančních produktů. Vladek pracoval před nástupem do kanceláře v roce 2019 cca 10 let jako hlavní právník pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Fincentrum a.s. a několik let byl i členem představenstva této společnosti; předtím působil ve dvou předních advokátních kancelářích.

Vedoucí advokátkou se stává Romana Derková, která se specializuje především na právo hospodářské soutěže, veřejnou podporu a oblast veřejných zakázek. Na pozici vedoucí advokát povyšují také Juraj Dubovský specializující se na zastupování klientů v komplexních sporech a v soudních a rozhodčích řízeních a Robert Porubský, který se mimo jiné zaměřuje na oblast energetického práva, korporátního práva zahrnujícího mezinárodní a tuzemské akvizice společností včetně prodejů závodů.

Nejpočetnější skupinu, která zaznamenala kariérní posun, pak tvoří 6 nových senior advokátů, kterými jsou Vladimír Ivanov, Jiří Kunášek, Martin Šlampa, Petr Vohnický, Vojtěch Katzer a Roman Světnický.

„Máme za sebou první polovinu roku 2020, která byla z velké části doprovázena dopady mimořádného období koronavirové pandemie, a která nás jen utvrdila v tom, že nejcennější devízou každé úspěšné společnosti jsou její zaměstnanci. V oboru advokacie to pak platí dvojnásob; pouze silný a stabilní tým špičkových spolupracovníků dlouhodobě buduje značku, důvěryhodnost a nadstandardní kvalitu, kterou klienti od našich služeb očekávají. Jsem rád, že všichni nově povýšení právníci jsou dlouhodobými oporami jednotlivých právních týmů a že úspěšně pokračujeme ve strategii vychovávat v kanceláři další generaci špičkových seniorních kolegů,“ hodnotí interní změny Jaroslav Havel, spoluzakladatel a řídící partner kanceláře.

Podle ankety TOP Zaměstnavatelé je HAVEL & PARTNERS již šestým rokem nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross