HAVEL & PARTNERS, absolutní vítěz soutěže Právnická firma roku, Vám přináší nové vydání H&P magazínu

29. 11. 2021

Vážení klienti a obchodní přátelé,

naší významnou konkurenční výhodou je to, že vedle špičkového právního a daňového poradenství dokážeme vést klienty byznysem tak, aby získali náskok před konkurencí. V novém vydání H&P magazínu, a to v online i PDF formátu, Vám proto opět přinášíme články, informace, analýzy či rozhovory, které mohou být inspirací pro Vás i Vaše podnikání. Většina z nich se týká nejvíce progresivních oblastí či nejčastěji skloňovaných témat současnosti, jako jsou digitalizace, udržitelnost a ESG či například krize na nemovitostním trhu.

V průběhu 20 let našeho působení na trhu jsme dokázali vybudovat právnickou firmu s vynikajícím renomé a ekonomickou stabilitou, což jsou atributy, o kterých v magazínu také píšeme a které dávají naší kanceláři punc mimořádné důvěryhodnosti, podle níž si nás vybírají špičkové firmy pro další spolupráci.

Těší nás, že jedinečné postavení HAVEL & PARTNERS na právním trhu znovu potvrdilo také absolutní vítězství naší kanceláře v soutěži Právnická firma roku 2021 v České republice. Získali jsme hlavní cenu pro domácí kancelář i ocenění za nejlepší klientské služby, a navíc jsme zvítězili i v kategoriích Fúze a akvizice, Telekomunikace a média a Zdravotnické právo. V dalších 15 odborných kategoriích pak byla HAVEL & PARTNERS zařazena mezi velmi doporučované kanceláře (tzv. top tier). To jsou historicky nejlepší výsledky, které spolu s opakovaným vítězstvím v prestižním globálním žebříčku Chambers Europe Awards upevňují naši dlouhodobou pozici lídra advokátního trhu ve střední Evropě.

Rád bych proto poděkoval nejen všem kolegům, kteří svou pílí, loajalitou a pracovním nasazením přispěli k tomuto mimořádnému úspěchu, ale především Vám, našim klientům a obchodním partnerům, protože Vaše důvěra je pro nás hnacím motorem a závazkem být neustále o krok napřed. V HAVEL & PARTNERS máme díky Vám obrovskou vůli a touhu neustále se posouvat dál a pouštět se do nových výzev.

Věřím proto, že nás s Vámi i v budoucnu bude spojovat úspěch.

Jaroslav Havel
Řídící partner

H&P MAGAZÍN JE PRO VÁS K DISPOZICI ZDE:

ONLINE H&P magazín

PDF ke stažení

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross