HAVEL & PARTNERS opět získala nejprestižnější evropské ocenění Chambers Europe Awards jako nejlepší kancelář v ČR

23. 4. 2021

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS opětovně uspěla na mezinárodní scéně. Prestižní britská ratingová agentura Chambers and Partners ji ve svém mezinárodním hodnocení právnických firem Chambers Europe Awards znovu ocenila jako nejlepší kancelář působící v České republice pro rok 2021.

 „Ocenění udílené agenturou Chambers and Partners je považováno za nejprestižnější mezinárodní ohodnocení právních firem, které není lehké získat, ale ještě těžší je si jej udržet. Proto si jeho opětovného zisku velmi vážíme. Děkuji všem kolegům, kteří se svými vynikajícími znalostmi, mimořádným pracovním nasazením, skvělou týmovou prací a loajalitou ke klientům i naší kanceláři zasloužili o to, že jsme opět obdrželi tuto mezinárodní cenu. Děkuji také všem našim klientům a obchodním partnerům za důvěru. Zejména jejich reference přispěly k tomuto skvělému výsledku. Obdobně však velmi děkujeme za vyjádření respektu od naší konkurence a kolegů advokátů z jiných prestižních právnických firem na trhu. I ti rozhodují o tomto ocenění,“ říká k dalšímu úspěchu advokátní kanceláře její zakladatel a řídící partner Jaroslav Havel.

„Je to pro nás další krásný dárek k 20. výročí, ale také motivace posouvat se neustále dopředu a pracovat na sobě, abychom i nadále poskytovali klientům co nejlepší a nejkomplexnější služby na trhu a byli jejich strategickými a dlouhodobými obchodními partnery,“ doplňuje Havel.

Chambers and Partners na základě nezávislého hodnocení a komentářů klientů i samotných advokátních kanceláří a posouzení více než 130 analytiků každoročně vydává ratingové publikace, které již od roku 1990 mapují nejkvalitnější advokátní kanceláře po celém světě.

Výsledky letošního ročníku prestižních právních cen Chambers Europe Awards , které uděluje londýnské vydavatelství Chambers and Partners, byly stejně jako v loňském roce vyhlášeny 22. dubna 2021 online.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross