HAVEL & PARTNERS se s historicky nejlepšími výsledky stává absolutním vítězem soutěže Právnická firma roku 2021

1. 11. 2021

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS potvrzuje své jedinečné postavení na trhu. V rámci 14. ročníku české soutěže Právnická firma roku totiž zvítězila hned pětkrát. Stejně jako loni získala hlavní ocenění pro domácí kancelář a cenu za nejlepší klientské služby, a navíc triumfovala ve třech oborových kategoriích – Fúze a akvizice, Telekomunikace a média a Zdravotnické právo. Slavnostní vyhlášení proběhlo 1. listopadu v pražském paláci Žofín.

Vedle opakovaného vítězství v nejprestižnějším globálním žebříčku Chambers Europe Awards kancelář opět ovládla i českou soutěž Právnická firma roku, kterou pořádá společnost EPRAVO.CZ pod záštitou České advokátní komory a Ministerstva spravedlnosti ČR.

Bilance HAVEL & PARTNERS v této soutěži potvrzuje její dlouhodobou pozici lídra advokátního trhu v ČR: hlavní cenu pro domácí kancelář i ocenění za nejlepší klientské služby získala kancelář popáté za posledních sedm let, k tomu si připsala vítězství ve třech oborových kategoriích. „Je to náš historicky největší úspěch a také dosud nejlepší výsledek v historii této soutěže – žádná jiná kancelář v minulosti nezískala v jednom ročníku tolik ocenění, včetně hlavní a klientské ceny. Velmi si toho vážíme; je to ta nejlepší tečka za 20. výročím založení naší kanceláře,“ říká k úspěchu řídící partner kanceláře Jaroslav Havel. „Chtěl bych poděkovat všem kolegům za jejich nasazení, loajalitu a týmovost a stejně tak i našim klientům za jejich důvěru, která nás motivuje na sobě neustále pracovat, zlepšovat naše služby a přinášet jim přidanou hodnotu,“ doplňuje Havel.

Triumf v kategorii Fúze a akvizice již potřetí za sebou potvrzuje vedoucí pozici HAVEL & PARTNERS v této oblasti na trhu, a to nejen v České republice. Řadu ocenění získala kancelář i na Slovensku a již více než 10 let je na předních příčkách v počtu realizovaných transakcí v regionu celé střední a východní Evropy.

Cenu v kategorii Telekomunikace a média obdržela kancelář dokonce posedmé; jedná se o jednu z jejích nejvýznamnějších specializací, přičemž její odborníci disponují rozsáhlými zkušenostmi s největšími projekty v oblasti práva telekomunikací na českém i slovenském trhu.

Jednou z novinek byla v rámci letošního vyhlášení kategorie Zdravotnické právo, kterou hned poprvé opanovala právě HAVEL & PARTNERS, pro niž jde o další z klíčových specializací.

V 15 odborných kategoriích byla kancelář zařazena mezi velmi doporučované kanceláře (tzv. top tier). V kategorii Trestní právo, které se HAVEL & PARTNERS sama přímo neúčastní, se mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi umístila advokátní kancelář SEIFERT A PARTNEŘI, s níž HAVEL & PARTNERS exkluzivně spolupracuje v oblasti trestněprávního poradenství. „Tyto úspěchy svědčí nejen o vysoké úrovni poskytovaných služeb, ale rovněž o mimořádné všestrannosti specializovaných týmů v rámci kanceláře a špičkovém know-how našich kolegů,“ dodává Jaroslav Havel.

Podle výsledků všech dosavadních ročníků soutěže zůstává HAVEL & PARTNERS dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice i na Slovensku.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross