HAVEL & PARTNERS opět obhájila nejprestižnější globální ocenění Chambers Europe Awards

25. 4. 2022

Britská ratingová agentura Chambers and Partners ve svém mezinárodním hodnocení právnických firem Chambers Europe Awards znovu ocenila HAVEL & PARTNERS jako nejlepší advokátní kancelář působící v roce 2022 v České republice. Toto nejprestižnější zahraniční oborové ocenění získává kancelář již potřetí v řadě. „Sérii vítězství HAVEL & PARTNERS jako české advokátní kanceláře roku již třetí rok po sobě žádná firma v žádné soutěžní kategorii nevyrovnala a je důkazem mimořádného úspěchu této kanceláře v České republice,“ uvádí agentura Chambers and Partners. Podle ní klienti oceňují, že kancelář je spolehlivým partnerem, který nabízí služby od A do Z s praktickým přístupem a v perfektní kvalitě a díky mimořádným kontaktům v zahraničí je tým schopen řešit záležitosti klientů po celém světě.    

„Tento opakovaný úspěch potvrzuje, že jsme dlouhodobě lídrem v oboru a kontinuálně nabízíme klientům maximální podporu a špičkové právní a daňové poradenství odpovídající nejvyšším mezinárodním standardům, a to i v kontextu neočekávaných událostí, krizových situací a ekonomických turbulencí, které poslední rok přinesl,“ komentuje úspěch řídící partner Jaroslav Havel.

„Ocenění si velmi vážíme, protože o něm rozhodují nejen kolegové z oboru a další advokátní kanceláře, ale především reference klientů. Děkuji jim proto za jejich důvěru a dlouhodobou spolupráci a věřím, že na ni úspěšně navážeme i v dalším období. Velké poděkování patří i všem kolegům v HAVEL & PARTNERS, kteří dennodenně pracují na tom, abychom si důvěru našich klientů dlouhodobě udrželi. Je to především ocenění jejich špičkové odbornosti a maximálního pracovního úsilí, se kterými se klientům věnují,“ dodává.

Výsledky letošního ročníku prestižních právních cen Chambers Europe Awards, které uděluje londýnské vydavatelství Chambers and Partners, byly vyhlášeny 22. dubna 2022 v hotelu Intercontinental v Madridu. Ocenění zde osobně převzal partner kanceláře Václav Audes a svou řečí navázal na Jaroslava Havla: „Jsem hrdý na náš tým, bez kterého bych tu teď nemohl stát. Přebírám cenu za skvěle odvedenou práci, která se tak pozitivně promítla do hodnocení naší kanceláře a obecně reputace české právní scény v zahraničí.“

Chambers and Partners na základě nezávislého hodnocení a komentářů klientů i samotných advokátních kanceláří a posouzení více než 130 analytiků každoročně vydává ratingové publikace, které již od roku 1990 mapují nejkvalitnější advokátní kanceláře po celém světě. Chambers Europe Awards oceňuje nejlepší kanceláře v jednotlivých evropských jurisdikcích, hodnotí přitom jejich práci, kvalitu služeb i strategický růst a úspěchy za posledních 12 měsíců.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross