HAVEL & PARTNERS, vítěz Chambers Europe Awards, Vám přináší nové vydání H&P magazínu

14. 6. 2022

Vážení klienti a obchodní přátelé,

protože v současné turbulentní době čelíme novým ekonomickým i geopolitickým vlivům, které mají nebývalý dopad na běžné životy lidí, ale také na byznys, věnovali jsme nové vydání H&P magazínu aktuálním výzvám, příležitostem, trendům, ale i některým rizikům. Připravte se s H&P magazínem na novou realitu.

Již brzy mnohé firmy čeká nová povinnost, a to zveřejňování nefinančního ESG reportu. Problematika udržitelnosti ve firmách je široká a stejně tak široká jsou i kritéria a data, která by měl takový report obsahovat. Poradíme Vám, jak s reportingem začít a na co se zaměřit. V magazínu také najdete článek o tom, jak se dá nejlépe předcházet kybernetickým útokům a co dělat, když už někdo zaútočí právě na Vaši firmu.

Nový H&P magazín obsahuje ale i řadu dalších témat, jako jsou například trendy v oblasti venture kapitálu či zdanění kryptoměn, jež zajímá mnoho našich klientů. Dozvíte se také, v čem je užitečný tzv. digitální notář, jak mohou architektonické soutěže přispět ke vzniku kvalitních staveb nebo jak postupovat při zadávání veřejných zakázek na právní služby.

Snažíme se Vám i v kontextu neočekávaných událostí a ekonomické nejistoty, jež poslední měsíce a roky přinášejí, být skutečně spolehlivým partnerem, na kterého se můžete s absolutní důvěrou a za všech okolností obrátit, ať už s byznysovými či privátními záležitostmi.

Velmi nás proto těší a je pro nás velkou motivací i do budoucna, že zpětná vazba od Vás klientů a obchodních partnerů je dlouhodobě mimořádně pozitivní. Koneckonců i reference od Vás rozhodly o tom, že jsme už potřetí v řadě získali nejprestižnější oborové ocenění Chambers Europe Awards jako nejlepší advokátní kancelář v České republice, což se historicky ještě žádné kanceláři nepovedlo. V soutěži Právnická firma roku na Slovensku jsme se navíc stali nejlepší mezinárodní kanceláří a obdrželi jsme opět také cenu za nejlepší klientské služby

Děkuji Vám proto jménem všech svých kolegů za Vaši projevenou důvěru a dlouhodobou spolupráci. Věřím, že na ni úspěšně navážeme i v dalším období.

Přeji příjemné a inspirativní čtení.

Jaroslav Havel
Řídící partner

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross