HAVEL & PARTNERS získala nejprestižnější evropské ocenění Chambers Europe Awards jako nejlepší kancelář v ČR

29. 4. 2020

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zaznamenala další úspěch na mezinárodní scéně. Prestižní britská ratingová agentura Chambers & Partners ji ve svém mezinárodním hodnocení právnických firem Chambers Europe Awards ocenila jako nejlepší kancelář působící v České republice pro rok 2020.

 
„Dosaženého vítězství si nadmíru vážíme, protože ocenění udílené agenturou Chambers & Partners je považováno za nejvyšší a nejprestižnější mezinárodní ohodnocení právních firem. Je pro nás o to hodnotnější, že o jeho držitelích rozhodují v rámci průzkumu nejen samotné advokátní kanceláře, ale také naši klienti. Je tak jasným důkazem naší špičkové odbornosti, vysokého pracovní nasazení i ochoty a schopnosti být pro klienty vždy maximální oporou. Velké poděkování proto patří nejen všem mým kolegům a celému týmu HAVEL & PARTNERS, ale také našim klientům a obchodním partnerům, již nás motivují posouvat se stále dopředu a držet naše služby na té nejvyšší úrovni, “ říká k dalšímu úspěchu advokátní kanceláře její zakladatel a řídící partner Jaroslav Havel.

Letošní ročník prestižních právních cen Chambers Awards Europe, které uděluje londýnské vydavatelství Chambers & Partners, byl vzhledem k současné mimořádné situaci poprvé ve své historii vyhlášen online na twitterovém účtu. Chambers & Partners  se zabývá hodnocením trhu právních služeb po celém světě již od roku 1990 a na základě nezávislého hodnocení a komentářů klientů i samotných advokátních kanceláří a posouzení více než 130 analytiků každoročně vydává ratingové publikace, které mapují nejkvalitnější advokátní kanceláře po celém světě.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross