JUDr. Vladimír Lajsek, Ph.D.

Advokát
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
vladimir.lajsek@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Vladimír Lajsek se specializuje na oblast nemovitostí, závazkových vztahů a litigací.

V oblasti nemovitostí se zaměřuje zejména na akvizice a prodeje. Účastnil se mnoha transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, a to zejména v oblasti retailových a logistických parků či rezidenčních nemovitostí. V řadě těchto projektů vystupoval jako vedoucí advokát a projektový manažer. Poskytuje poradenství při prodeji a koupi společností vlastnících nemovitosti a další aktiva v České republice. Má mnoho zkušeností s investicemi a poradenstvím zahrnujícím nastavování vhodných smluvních vztahů.

V rámci litigací se věnuje zastupování klientů zejména v soudních řízeních.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2022 pracoval jako podnikový právník v bance a rovněž v justici. Posléze působil několik let v renomovaných advokátních kancelářích. Zkušenosti má také z neziskového sektoru, kdy se podílel na vedení právnických spolků. V minulosti působil jako učitel na právnické fakultě. Publikoval řadu odborných textů v předních právnických časopisech a je autorem samostatné monografie. V roce 2019 se umístil v rámci soutěže IUS et SOCIETAS. V rámci České advokátní komory působí od roku 2021 jako člen Kárné komise.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický, německý, ruský
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2014), titul Mgr.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2020), titul Ph.D.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2021), titul JUDr.Technische Universität Dresden, Juristische Fakultät, Drážďany (2018)Lancaster University, School of Law (2013)

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross