HAVEL & PARTNERS poskytla komplexní poradenství Genesis Capital Growth při akvizici Home Care Promedica

1. 9. 2020

Několik odborných týmů největší česko-slovenské advokátní kanceláře
HAVEL & PARTNERS poskytlo pod vedením partnera kanceláře Václava Audese komplexní poradenství fondu Genesis Capital Growth při akvizici 100% podílu Home Care Promedica. Ta poskytuje a zajišťuje domácí zdravotní péči v České republice.

Společnost Home Care Promedica (HCP), která byla založena v roce 2009, je poskytovatelem odborné domácí zdravotní péče, která sahá od základních výkonů až po vysoce specializované odborné zákroky (jako např. parenterální výživa, peritoneální dialýza apod.) ve vlastním sociálním prostředí klientů. Své služby poskytuje zejména v Praze a okolí prostřednictvím týmů vlastních zdravotních sester disponujících mnohaletou praxí. Novým majitelem HCP se stal fond rozvojového kapitálu Genesis Capital Growth, který se zaměřuje na investice do rychle rostoucích malých a středních podniků v České republice, na Slovensku a v sousedních zemích, společně s panem Ondřejem Ježem, novým CEO společnosti. Hodnotu transakce se rozhodly obě strany nezveřejňovat.

Vedle partnera kanceláře Václava Audese zajišťovala M&A poradenství při akvizici Home Care Promedica senior advokátka Veronika Filipová. Bankovní a finanční aspekty transakce měl na starosti partner kanceláře Filip Čabart spolu se senior advokátem Štěpánem Černým. Life sciences tým věnující se transakci tvořila senior advokátka Lenka Teska Arnoštová a advokátka Kateřina Slavíková. Díky využití rozsáhlého know-how v oblasti M&A a zdravotnického práva bylo zajištěno bezproblémové a efektivní dokončení této komplexní transakce.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross