Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS podpořila organizaci Dobrá rodina charitativním šekem v hodnotě 150 tisíc korun

30. 5. 2022

V rámci galavečera Právník roku 20/21, který se pod záštitou České advokátní komory a Ministerstva spravedlnosti uskutečnil v pátek 27. května, předala kancelář HAVEL & PARTNERS charitativní šek neziskové organizaci Dobrá rodina, jež podporuje náhradní rodiče a jejich děti, vzdělává a připravuje zájemce o náhradní rodičovství a zkvalitňuje péči o ohrožené děti. Částka 150 tisíc korun poputuje na její projekt pomoci ukrajinským sirotkům.

Obecně prospěšné společnosti Dobrá rodina se v rámci její iniciativy podařilo po týdnech obtížné práce, vyjednávání, administrativy a transportu dostat z válkou zasažených oblastí Žitomyru do Česka 54 sirotků. „Jednáme o evakuaci dalších ukrajinských dětí bez rodiny, kterým jsme schopni v Česku zajistit ubytování a péči.  Vlna, které se v posledních týdnech vzedmula, ona síla humanity nás zcela odzbrojuje, je pro nás silnou motivací a dává nám energii,“ uvádí ředitel organizace Dobrá rodina Zděněk Soudný.

„I letos jsme do hlasování o tom, jaký projekt finančně podpořit, zapojili všechny kolegy v kanceláři a ti vybrali právě Dobrou rodinu,“ vysvětluje partner František Korbel, který na slavnostním večeru za HAVEL & PARTNERS šek předával. „Jsem moc rád, že byl zvolen právě projekt spojený s bezútěšnou situací na Ukrajině, neboť je to něco, co nás již měsíce zasahuje a zaslouží si naši pozornost a pomoc. K poslání organizace, tedy zajišťování bezpečného prostředí pro zranitelné děti, v tomto případě přímo ohrožené válečnými boji, vzhlížím s obrovským uznáním,“ dodává.

Charitativní šek předává HAVEL & PARTNERS v rámci galavečera Právník roku každoročně. V minulosti obdarovala například Nadaci Krása pomoci, Bílý Kruh Bezpečí, Nadační fond Krtek, Nadační fond AutTalk či dětské Onkologické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross