HAVEL & PARTNERS získává popáté v řadě prestižní ocenění Who’s Who Legal pro nejlepší právnickou firmu v České republice

21. 11. 2022

Po úspěchu v domácí soutěži Právnická firma roku, ve které kancelář obdržela čtyři ocenění, zvítězila HAVEL & PARTNERS také v jedné z hlavních kategorií mezinárodní ankety pořádané globální ratingovou agenturou Who’s Who Legal a stává se nejlepší právnickou firmou v České republice. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 16. listopadu v Londýně.

V rámci Who’s Who Legal Awards jsou každoročně oceňováni nejlepší právní experti a společnosti ve více než 35 oborových kategoriích a 75 jurisdikcích. Advokátní kancelář letos popáté za sebou získává cenu pro nejlepší českou právnickou firmu. Na předních příčkách žebříčků lídrů v jednotlivých oblastech práva se rovněž pravidelně umísťují specialisté HAVEL & PARTNERS.

„Na začátku listopadu se nám v soutěži Právnická firma roku podařilo získat cenu pro nejlepší domácí a také klientsky nejoblíbenější kancelář. Bezprostředně poté navazujeme velmi významnou mezinárodní trofejí pro top právnickou firmu u nás, a znovu tak symbolicky upevňujeme pozici lídra na tuzemském advokátním trhu,“ říká k zisku prestižního ocenění řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Globální ratingová agentura Who’s Who Legal ve svých analýzách a publikacích mapuje přední právnické firmy, poradenské společnosti i individuální odborníky již od roku 1996. Její výzkum je založen především na zpětné vazbě od klientů, expertů a konzultantů, kteří úzce spolupracují s posuzovanými subjekty, a detailních rozhovorech s nimi.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross