HAVEL & PARTNERS získala od prestižní britské agentury Global Competition Review třetí rok po sobě nejvyšší rating pro oblast soutěžního práva

23. 2. 2018

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) byla zařazena do prestižní soutěžně-právní ročenky GCR 100, kterou vydává britská společnost Global Competition Review (GCR). V publikaci, jež shrnuje výsledky za rok 2017 (18th Edition), kancelář figuruje mezi lídry soutěžního práva a ekonomie v České republice s nejvyšším možným ratingem Elitea mezi velmi doporučovanými poradenskými subjekty téhož zaměření na Slovensku (rating Highly Recommended). Robert Neruda, partner a vedoucí týmu soutěžních právníků a ekonomů HAVEL & PARTNERS, byl zároveň zařazen do přehledu nejvlivnějších světových lídrů a specialistů v oblasti soutěžního práva a ekonomie –  Who’s Who Legal: Thought Leaders – Competition 2018

„Naše kancelář má v rámci České a Slovenské republiky jeden z nejzkušenějších, největších a nejdynamičtěji rostoucích týmů soutěžních právníků a ekonomů. Zařazení do prestižní publikace GCR 100 považujeme za velký úspěch, který nás těší o to více, že hodnocení Elite pro Českou republiku a Highly Recommended pro Slovensko získáváme již třetí rok po sobě. Je to pro nás potvrzení, že naši klienti oceňují komplexní servis a že jim poskytujeme skutečně funkční způsob řešení složitých problémů v oblasti ochrany konkurence a regulace,“ říká Robert Neruda. 

Soutěžnímu právu a nově také soutěžní ekonomii se v HAVEL & PARTNERS věnuje 15 odborníků. Ti mají zkušenosti ze soukromého i veřejného sektoru, což jim umožňuje ucelené pochopení institucí, postupů a politik v rámci Evropské unie. Kromě Roberta Nerudy, který sám je bývalým místopředsedou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, v týmu působí například Milan Brouček, bývalý hlavní ekonom českého i slovenského soutěžního úřadu a dlouholetý ekonomický expert Generálního ředitelství Evropské komise pro hospodářskou soutěž. Od roku 2016 tak v kanceláři funguje unikátní spojení špičkového právního a ekonomického soutěžního poradenství v rámci jednoho balíčku služeb.

Další ocenění v oblasti soutěžního práva

Soutěžní praxe největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS je pravidelně oceňována v celé řadě mezinárodních hodnocení. Kromě ratingu GCR se jméno kanceláře objevuje například v publikacích vydávaných další renomovanou agenturou – Chambers Global, podle níž má HAVEL & PARTNERS jednu z nejlepších praxí v oblasti soutěžního práva v České republice. Kancelář je také držitelem prestižního klientského hodnocení ILO Client Choice 2015 for Antitrust and Competition a její partner Robert Neruda je doporučován jako odborník na soutěžní právo publikacemi The International Who’s Who of Competition Lawyers & Economists, ILO Client Choice nebo Chambers Europe Guide. V letech 2013, 2015, 2016 a 2017 kancelář získala rovněž prvenství v české soutěži Právnická firma roku v kategorii Právo hospodářské soutěže a v letech 2011, 2012 and 2014 byla v téže kategorii zařazena mezi velmi doporučované právnické firmy.

Robert Neruda v roce 2017 uspěl v soutěži Inovativní právník roku, GCR jej označila za Thought Leader, Who's Who Legal  pak za Competition Future Leader a v roce 2018 za Thought Leader. Spolu s  Petrem Kadlecem, dalším partnerem kanceláře, nechybí ani v celkovém výčtu Who's Who Legal doporučovaných odborníků pro oblast Competition, jichž má HAVEL & PARTNERS v tomto přehledu nejvíce ze všech advokátních kanceláří působících v České republice. 

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross