Jaroslav Havel, Robert Nešpůrek a Richard Otevřel součástí aktuálního přehledu světových právních lídrů pro oblast informačních technologií

15. 1. 2018

Prestižní britská ratingová agentura Who’s Who Legal zveřejnila celosvětový přehled právních lídrů pro oblast informačních technologií Who’s Who Legal: Data 2018. V přehledu 762 právníků z celého světa jsou i tři zástupci největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS – její řídící partner Jaroslav Havel, partner Robert Nešpůrek a counsel Richard Otevřel. V kategorii Data má tak HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) nevyšší počet doporučovaných odborníků ze všech právnických firem v České republice. 

„Aktuální přehled Who’s Who Legal: Data vnímáme jako další významné ocenění pro celý náš specializovaný právní tým. Ten se kromě informačních technologií věnuje také telekomunikacím, médiím, oblasti e-commerce a ochraně osobních údajů, momentálně především v souvislosti s evropským nařízením GDPR,“ říká Robert Nešpůrek, vedoucí týmu, který je již řadu let jedním z největších v České republice a na Slovensku.       

Agentura Who’s Who Legal opírá své přehledy právních lídrů o analýzu názorů klientů a průzkumy v celkem 78 jurisdikcích. Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS má v současné době v agenturním katalogu zastoupení celkem v deseti právních oblastech. Přehled všech doporučovaných právníků kanceláře je k dispozici zde.

Agentura Who’s Who Legal také každoročně vyhlašuje výsledky nejlepších právnických firem světa – Country and State Awards. Kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) byla v rámci tohoto hodnocení oceněna jako nejlepší právnická firma v České republice již celkem šestkrát za posledních sedm let.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross