HAVEL & PARTNERS je v soutěži Právnická firma roku ČR potřetí za sebou klientsky nejoblíbenější a zároveň nejlepší domácí kanceláří

8. 11. 2022

Výsledky 15. ročníku soutěže Právnická firma roku v České republice, kterou pořádá společnost EPRAVO.CZ, opětovně potvrdily výjimečnou pozici advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS na českém advokátním trhu. Kancelář potřetí v řadě obdržela hlavní ocenění pro domácí kancelář a stejně tak i cenu za nejlepší klientské služby. Zvítězila rovněž ve dvou oborových kategoriích – Fúze a akvizice a Developerské a nemovitostní projekty. Slavnostní galavečer pod záštitou Ministerstva spravedlnosti a České advokátní komory se uskutečnil v pondělí 7. listopadu v Praze na Žofíně.

Vynikajícími výsledky v domácí soutěži Právnická firma roku navazuje kancelář HAVEL & PARTNERS na zisk nejprestižnějšího mezinárodního ocenění Chambers Europe Awards, které v roce 2022 taktéž obdržela potřetí v řadě. Letos zaznamenala kancelář také vynikající výsledky ve slovenské soutěži Právnická firma roku, kde získala hlavní cenu v kategorii mezinárodní advokátní kancelář a zároveň se stejně jako v předchozích dvou letech stala znovu klientsky nejoblíbenější kanceláří na Slovensku.

„Letošní rok byl dosud plný nečekaných výzev a událostí. Snažili jsme se proto být v této době pro naše klienty spolehlivou oporou a maximálně jim pomoci obstát v těchto náročných podmínkách. Velmi nás proto těší, že opět ocenili naše nasazení i přístup k řešení jejich byznysových i privátních záležitostí. Vážíme si toho a děkujeme za důvěru,“ komentuje vítězství v soutěži řídící partner Jaroslav Havel a dodává: „Poděkování patří i všem kolegům a kolegyním v HAVEL & PARTNERS. Znovu jsme společně prokázali, že je pro nás prioritou profesionální zázemí a také perfektní servis pro naše klienty. Oceňuji vedle špičkových znalostí a nadstandardního pracovního nasazení všech kolegů zejména jejich týmovost, díky které stále posouváme hranice našeho potenciálu dál.“

Vedle ocenění pro domácí kancelář a ceny za klientské služby společnost počtvrté za sebou dosáhla na vítězství v kategorii Fúze a akvizice. „Oblast M&A, podnikových restrukturalizací a v poslední letech také private equity a venture kapitálových investic je z pohledu portfolia našich služeb klíčová,“ říká partner Jan Koval. Tým s 80 právníky za posledních 16 let realizoval více než 800 transakcí v hodnotě 800 miliard korun. „Díky dlouhodobým partnerstvím a spolupráci s našimi klienty máme možnost podílet se jako M&A právníci na rozvoji jejich byznysu. Ocenění za naši práci bereme jako další impuls k inovování a zkvalitňování našich služeb, protože chceme být nadále pro naše klienty špičkovým strategickým partnerem v naplňování jejich obchodních ambicí,“ doplňuje.

Kategorie Developerské a nemovitostní projekty, ve které HAVEL & PARTNERS také zvítězila, patří mezi stěžejní právní specializace kanceláře. Na nemovitostní právo se HAVEL & PARTNERS zaměřuje již od svého vzniku v roce 2001, dnes se této oblasti věnuje více než 30 právníků včetně 8 partnerů a kancelář je ročně zapojena do 20 až 30 velkých nemovitostních transakcí. „Další rozvoj a posílení našeho tržního postavení v této oblasti je pro nás zásadní a věnujeme mu maximální úsilí. Našim klientům pomáháme ve všech fázích realizace nemovitostních projektů a budeme i v následujících letech strategicky dál rozšiřovat náš tým, abychom kapacitně pokryli rostoucí poptávku po službách v této oblasti,“ naznačuje partner Václav Audes. 

V 17 odborných kategoriích byla dále kancelář zařazena mezi velmi doporučované kanceláře (tzv. top tier). Z pohledu výsledků letošního ročníku i všech dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku HAVEL & PARTNERS nadále zůstává dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější tuzemskou advokátní kanceláří.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross