HAVEL & PARTNERS je již pošesté v řadě podle Who´s Who Legal nejlepší advokátní kanceláří v ČR

2023 11 H&p Web Wwl
23. 11. 2023

Prestižní ratingová organizace Who´s Who Legal, zaštítěná společností Lexology, na galavečeru v Londýně 9. listopadu oznámila vítěze letošního ročníku ocenění Who´s Who Legal Awards. K dosavadním pěti vítězstvím v České republice přidala advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS další a stala se podle žebříčku znovu nejlepší advokátní kanceláří na tuzemském trhu. 

HAVEL & PARTNERS se počtvrté za sebou stala na počátku listopadu také klientsky nejoblíbenější a zároveň nejlepší domácí kanceláří v české soutěži Právnická firma roku, na což nyní navazuje úspěchem na mezinárodní scéně.

„Jakkoliv to může vypadat, že je pro nás každé další vítězství v právnických soutěžích již samozřejmostí, opak je pravdou. Uvědomujeme si, kolik neustálé profesionální práce všech členů kanceláře se za těmito úspěchy skrývá. Rád bych proto poděkoval celému týmu, stejně jako samozřejmě všem klientům a obchodním partnerům. A protože chceme vždy za všech okolností poskytovat nejvyšší možnou úroveň právních služeb, budeme se i v budoucnu se stejným odhodláním a vytrvalostí věnovat každé nové výzvě a zadání od klientů,“ uvedl řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

V rámci Who’s Who Legal Awards jsou každoročně oceňováni nejlepší právní experti a společnosti ve více než 35 oborových kategoriích a 75 jurisdikcích. Vítězné kanceláře zvolila Who´s Who Legal na základě více kritérií – především zpětné vazby od klientů a ostatních konkurentů na trhu, stejně jako pracovních referencí, šíře a hloubky právních specializací nebo mimo jiné i počtu advokátů, kteří jsou jako jednotlivci uvedeni v individuálních žebříčcích WWL Thought Leaders.

Who’s Who Legal ve svých analýzách a publikacích mapuje přední právnické firmy, poradenské společnosti i individuální odborníky již od roku 1996.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross