Robert Nešpůrek patří v oblasti telekomunikačního a mediálního práva mezi nejlepší advokáty na světě

Robert Nešpůrek_Thought Leaders Global Elite_WWL_Cz
15. 2. 2024

Jeden ze zakládajících partnerů advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS byl jako jediný ze střední a východní Evropy ve své kategorii zařazený do seznamu WWL Thought Leaders: Global Elite 2024, který vydala prestižní ratingová organizace Who´s Who Legal.

„Telekomunikace a média se celosvětově vyvíjí skutečně překotným způsobem. Být na špičce právního poradenství v těchto oborech proto mimo jiné znamená, že si musíte neustále udržovat maximální přehled o nadcházejících trendech a novinkách a znát v tomto ohledu i potřeby klientů. I proto si tohoto mimořádného ocenění, kterého dosáhlo celkově jen 17 advokátů této specializace z celého světa, skutečně vážím,“ řekl Robert Nešpůrek, jediný zástupce CEE regionu ve zmiňovaných oblastech.

Robert Nešpůrek je jedním ze zakládajících partnerů HAVEL & PARTNERS, v kanceláři řídí tým pro oblast technologií a komerčního práva, práva duševního vlastnictví a telekomunikací. Klientům poskytuje poradenství ohledně projektů dodávek a implementací IT řešení, IT outsourcingu i řešení sporů ze složitých IT projektů. Vedl řadu M&A transakcí s přesahem do zmiňovaných oblastí. Mezi jeho klienty patří internetové a mediální společnosti, včetně globálních poskytovatelů digitálních služeb.

Specializovaná skupina HAVEL & PARTNERS patří s počtem 40 právníků k největším právním týmům v České republice pro oblast informačních technologií, duševního vlastnictví, e-commerce, filmu a gamingu, digitalizace a datového práva. Členové týmu jsou pravidelně doporučováni jako špičkoví právníci dalšími mezinárodními publikacemi jako je Chambers and Partners, Legal500, World Trademark Review nebo IP STARS.

WWL Thought Leaders: Global Elite 2024 je rozsáhlá celosvětová databáze vynikajících odborníků, která vedle soutěžního práva, telekomunikací a médií pokrývá i řadu jiných právních oblastí. Vydává ji známá ratingová organizace Who´s Who Legal, zaštítěná uznávanou společností Lexology.

Žebříčky jsou sestavovány nezávisle na základě vlastního výzkumu společnosti, posouzení informací poskytnutých advokátními kancelářemi a pohovorů, které každoročně organizuje Lexology s advokáty v daných jurisdikcích. Ocenění jsou odstupňovaná, přičemž Global Elite Thought Leader je tím nejprestižnějším a kvalifikuje se do něj jen velmi malý zlomek hodnocených advokátů. 

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross