Tým HAVEL & PARTNERS zaměřený na právo duševního vlastnictví znovu boduje v prestižním žebříčku World Trademark Review

5. 4. 2022

Žebříček World Trademark Review 1000 zařadil advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS počtvrté v řadě mezi významné firmy v oblasti duševního vlastnictví a ochranných známek. Specializovaný tým pro tuto oblast zmiňuje ranking mezi nejlepšími kancelářemi v České republice i na Slovensku. A zároveň v žebříčku uspěli individuálně i čtyři odborníci kanceláře pro právo duševního vlastnictví, kteří získali hodnocení jako jedni z nejlepších profesionálů v této oblasti v Česku, respektive na Slovensku.

Vedle vynikajícího hodnocení celého týmu kanceláře v Česku i na Slovensku uvádí World Trademark Review 1000 ve svých žebříčcích nejlepších specialistů pro oblast duševního vlastnictví a ochranných známek za Českou republiku partnery Ivana Rámeše a Roberta Nešpůrka a také senior advokátku Terezu Hrabákovou. Na Slovensku pak zařadil mezi nejlepší odborníky pro tuto oblast partnera Štěpána Štarhu.

„Velmi mě těší, že naše poradenská skupina zůstává hodnocena jako jedna z nejlepších praxí v České republice a poprvé dosáhla uznání také na Slovensku,“ říká k letošním výsledkům oceněný Ivan Rámeš. „Opět se nám podařilo prokázat, že naše práce je mimořádně kvalitní a že jsme schopni našim klientům asistovat i v těch nejnáročnějších případech, ať už se jedná o komplikované transakční či smluvní poradenství či velké IP spory.“

Právo duševního vlastnictví představuje dlouhodobě jednu z nejvýznamnějších specializací kanceláře. Tým 15 zkušených odborníků patří mezi vůbec největší poradenskou skupinu s tímto zaměřením v České republice a na Slovensku. Pracuje pro globální značky, ale i nejvýznamnější české a slovenské společnosti či perspektivní start-upy, pro které zajišťuje právní služby v souvislosti s efektivní ochranou duševního vlastnictví, a to od registrace a správy portfolia průmyslových práv kdekoli na světě přes vymáhání práv až po komplexní strategické poradenství.

V posledních letech roste také počet realizovaných IP transakcí a sporů v oblasti duševního vlastnictví, což dává příležitost zapojit také další desítky právníků, kteří se těmto oblastem v HAVEL & PARTNERS věnují.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross