Specializované týmy HAVEL & PARTNERS pro oblast IP/IT a mediálního práva potvrdily opět nejvyšší umístění v prestižních mezinárodních žebříčcích

3. 3. 2021

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS byla potřetí za sebou zařazena do uznávaného mezinárodního žebříčku World Trademark Review 1000, který každoročně sleduje nejvýznamnější kanceláře i individuální odborníky v oblasti duševního vlastnictví a ochranných známek ve více než 80 zemích světa. Kancelář zmiňuje i prestižní žebříček nejvlivnějších světových lídrů a specialistů – Who’s Who Legal: Thought Leaders v oblastech Informační technologie, Telekomunikace a média, Ochrana osobních údajů a Bezpečnost dat. Tým specializující se na oblast médií a mediálních služeb pak dosáhl nejvyššího možného ratingu udělovaného právnickým firmám působícím v České republice podle prestižního globálního hodnocení Media Law International.

Mezinárodní žebříček World Trademark Review 1000 uvádí v publikaci nejlepších specialistů pro oblast duševního vlastnictví a ochranných známek advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS spolu s partnery Robertem Nešpůrkem a Ivanem Rámešem a senior advokátkou Terezou Hrabákovou. Kancelář má s počtem 15 zkušených právníků největší poradenskou skupinu zaměřenou na tuto oblast na českém a slovenském trhu.

„Tento úspěch je důkazem naší mimořádně kvalitní a dlouhodobé práce v oblasti práva duševního vlastnictví a ochranných známek s tím, že loni naší praxi dominovaly transakce zahrnující práva duševního vlastnictví a řada velkých IP sporů. Nejen díky tomu, ale také díky našim spokojeným klientům a dlouhodobě budované spolupráci se zahraničními advokátními kancelářemi se objem práce v oblasti IP poradenství neustále zvyšuje, a jde tak ruku v ruce s neustálým rozšiřováním našeho IP týmu,“ říká partner kanceláře odpovědný za oblast duševního vlastnictví Robert Nešpůrek.

Who’s Who Legal: Thought Leaders je další z prestižních globálních ratingů, který do přehledu nejvlivnějších světových lídrů a specialistů v oblasti IP a IT práva zařadil odborníky naší kanceláře. Publikace zmiňuje partnery kanceláře Roberta Nešpůrka a Jana Diblíka spolu s counselem Richardem Otevřelem. Oblast technologického práva a práva duševního vlastnictví představuje jednu z nejvýznamnějších specializací kanceláře, které se v součtu věnuje více než 30 právníků. Ti jsou díky inovativnímu přístupu, bohatým zkušenostem i unikátnímu know-how v České republice i na Slovensku též průkopníky právních oborů budoucnosti a pravidelně se také aktivně podílí na přípravě nových zákonů (například zákona o bankovní identitě nebo zákona o právu na digitální služby).

Mezi nejlepší advokátní kanceláře pro oblast mediálního práva v Česku pak kancelář zařadil mezinárodní přehled globálních lídrů Media Law International. Podle něj klienti na HAVEL & PARTNERS oceňují především profesionalitu a kvalitu odborného poradenství v této oblasti.

„Ocenění Media Law International potvrzuje naše přední postavení mezi poskytovateli právních služeb se zaměřením na oblast médií a mediálních služeb. Díky koncentraci vynikajících právníků s detailními znalostmi mediálního trhu a širokému zaměření naší kanceláře dokážeme klientům pomoci i s těmi nejnáročnějšími projekty,“ uvedl k dalšímu ocenění HAVEL & PARTNERS partner kanceláře Václav Audes, který vede spolu s Robertem Nešpůrkem odborný tým pro mediální právo s více než 15 právníky.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross