Poradenství Ivu Lukačovičovi při prodeji technologického startupu Melown Technologies švýcarské společnosti Leica Geosystems

4. 7. 2019

HAVEL & PARTNERS poskytla komplexní právní poradenství kyperské společnosti Helifreak Limited vlastněné zakladatelem a hlavním vizionářem společnosti Seznam.cz Ivo Lukačovičem. Poradenství se týkalo prodeje 100 % akcií společnosti Melown Technologies SE, která je známa především unikátním vývojem 3D objektů a vizualizací z leteckých snímků, včetně trojrozměrných map pro Mapy.cz.

Technologický startup, který Ivo Lukačovič se svým týmem rozvíjel od roku 2011, koupila švýcarská společnost Leica Geosystems AG zabývající se sběrem, analýzou a prezentací geografických dat. Hodnotu transakce se obě strany rozhodly nezveřejňovat.

Na další významné transakci s mezinárodním prvkem pracoval M&A tým HAVEL & PARTNERS pod vedením partnera kanceláře Václava Audese a senior advokátky Veroniky Filipové. Do transakce se rovněž zapojily týmy pod vedením partnerů Ivana Rámeše (poradenská skupina pro technologie a IT) a Davida Neveselého (poradenská skupina pro privátní klienty).            

Více informací o transakci je k dispozici např. zde.  

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross