HAVEL & PARTNERS právním poradcem Credo Ventures při investici do startupu EquiLibre Technologies

6. 5. 2022

Specialisté advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS pro oblast venture kapitálu zajišťovali pro fond Credo Ventures komplexní právní služby při investici do startupu EquiLibre Technologies. Právní poradenství poskytli fondu partner Václav Audes a senior advokát Tomáš Navrátil, daňové aspekty řešil partner Josef Žaloudek a služby v oblasti korporátního práva, smluv a pracovního práva měli na starosti senior advokátka Irena Munzarová a senior advokáti Radek Riedl a Vojtěch Katzer.

Credo Ventures se zaměřuje na investice do rychle rostoucích projektů v oblasti celé řady významných technologií v regionu střední a východní Evropy. U startupu EquiLibre Technologies se jednalo o investici do velmi rané fáze projektu.

Za tímto startupem stojí trojice odborníků v oblasti matematiky a počítačových věd, kteří dříve působili jako špičkoví vývojáři pro společnost Google. Založili vlastní společnost EquiLibre Technologies a jejich cílem je vyvinout unikátní algoritmus a systém umělé inteligence k nákupu a prodeji aktiv na burzách, který by vytipoval vhodné investice zejména do akcií a kryptoměn ještě předtím, než vzroste jejich hodnota.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross