HAVEL & PARTNERS zaznamenala v prvním pololetí roku dvouciferný růst obratu

8. 9. 2022

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS v I. pololetí roku 2022 dosáhla vynikajících hospodářských výsledků; obrat za čisté právní služby zaznamenal dvojciferný růst, když se meziročně zvýšil téměř o 13 %. Výjimečným tempem rostla zejména slovenská kancelář HAVEL & PARTNERS.

Obrat za čisté právní služby HAVEL & PARTNERS v prvním pololetí letošního roku činil 463 mil. Kč, což znamená ve srovnání s loňskou první polovinou roku nárůst o 12,7 %. Výborných výsledků dosáhla kancelář v obou zemích, zejména pak ve slovenské kanceláři, kde výnosy za čisté právní služby rostly o téměř 20 %.

„V prvním pololetí jsme letos rostli rychleji než v předchozích letech. Bylo to velmi dynamické období ovlivněné událostmi na Ukrajině nebo ekonomickými změnami, zejména vysokou inflací a situací na trhu s energiemi,“ komentuje výsledky řídící partner Jaroslav Havel a pokračuje: „I v této době jsme prokázali, že jsme pro naše klienty spolehlivým partnerem, který je za všech okolností schopen jim poskytnout špičkové právní i daňové poradenství a pomoci jim v jakékoli situaci, včetně těch krizových. A také díky maximálnímu nasazení všech kolegů napříč kanceláří v České republice i na Slovensku jsme tak obratově rostli i během tohoto složitého období.“

Výnosy kanceláře HAVEL & PARTNERS nepřetržitě rostou od vzniku kanceláře v roce 2001. K vynikajícím ekonomickým výsledkům přispívá zejména poradenství předním českým, slovenským i mezinárodním společnostem a českým a slovenským podnikatelům v oblastech fúzí a akvizic, daňového poradenství, rodinného práva a služeb privátním klientům, v oblastech nemovitostí a stavebnictví, venture kapitálu či private equity, veřejného sektoru nebo služeb skupiny specializované na restrukturalizace, insolvence či soudní spory.

Hospodářské výnosy podporuje také mezinárodní spolupráce HAVEL & PARTNERS se zahraničními právnickými firmami, které kancelář stále častěji zapojují do rozsáhlých komplexních mezinárodních projektů a přeshraničních transakcí.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross