HAVEL & PARTNERS ve slovenské soutěži Právnická firma roka získala potřetí za sebou hlavní cenu pro mezinárodní kancelář a vítězství v kategorii hospodářská soutěž

2024 04 H&p Web Pfr Sk
25. 4. 2024

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala v roce 2024 v rámci 12. ročníku soutěže Právnická firma roka na Slovensku potřetí za sebou hlavní cenu v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář a potřetí si odnesla prvenství i v kategorii Hospodářská soutěž. V dalších 14 kategoriích byla dále kancelář zařazena mezi velmi doporučované a doporučované kanceláře. Výsledky tak potvrzují vysokou úroveň a výjimečnou komplexitu služeb, které podtrhuje i vítězství v české soutěži Právnická firma roku, kde se kancelář v roce 2023 stala nejlepší domácí a klientsky nejoblíbenější advokátní kanceláří v Česku. Celkově s počtem více než pěti desítek titulů v české i slovenské soutěži z minulých let je tak HAVEL & PARTNERS nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice a na Slovensku.

Kancelář potvrdila své výjimečné postavení na slovenském a českém právním trhu, které je unikátní i v rámci Evropy. Získání hlavní ceny v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář potřetí v řadě potvrzuje, že díky jedinečné znalosti právního a podnikatelského prostředí, komplexním službám a unikátnímu mezinárodnímu dosahu jsme schopni realizovat a řídit přeshraniční transakce a projekty kdekoli po celém světě. Mezinárodní podporu pro své klienty chceme i významně rozšířit a jako jediná kancelář ze CEE regionu 1. května 2024 otevíráme přímé zastoupení v německém Frankfurtu na Mohanem,“ komentuje vítězství Jaroslav Havel.

Poradenská skupina HAVEL & PARTNERS pro hospodářskou soutěž s téměř třemi desítkami špičkových právníků a ekonomů opět potvrdila své výjimečné postavení na slovenském trhu, když potřetí po sobě v rámci prestižní soutěže Právnická firma roka získala ocenění v kategorii Hospodářská soutěž.

Tým pod vedením partnera Roberta Nerudy, bývalého místopředsedy ÚOHS, a partnerky Lenky Štikové Gachové, patří mezi nejzkušenější a nejuznávanější v regionu CEE. Díky jedinečné kombinaci právního a ekonomického know-how a rozsáhlým zkušenostem z praxe nabízí HAVEL & PARTNERS klientům komplexní řešení v oblasti ochrany soutěže a regulace. „Vítězství v této kategorii potřetí po sobě je pro nás velkým oceněním naší práce a odhodlání poskytovat klientům ty nejkvalitnější služby v oblasti hospodářské soutěže,“ řekl Robert Neruda, partner HAVEL & PARTNERS. „Jsme hrdí na náš tým, který patří mezi nejzkušenější a nejuznávanější v regionu CEE, a děkujeme našim klientům za jejich důvěru,“ dodala partnerka Lenka Štiková Gachová.

Tým expertů na soutěžní právo HAVEL & PARTNERS se vyznačuje jedinečnou kombinací rozsáhlých právních a obchodních znalostí s úzkou specializací právníků na oblast podnikání klientů. Díky tomuto přístupu dokáže kancelář při poskytování svých služeb maximálně vycházet vstříc individuálním potřebám klientů.

Právnická firma roku je prestižní oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České a Slovenské republiky, kterou pořádá vydavatelství EPRAVO Group, s.r.o. Poprvé byla vyhlášena v České republice v roce 2008, od roku 2013 probíhá také na Slovensku ve spolupráci s týdeníkem TREND. Více informací o soutěži se dozvíte zde.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 24. dubna na slavnostním galavečeru organizovaném vydavatelstvím EPRAVO Group, s. r. o., ve spolupráci s týdeníkem TREND v bratislavském hotelu Radisson Blu Carlton Hotel.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross