HAVEL & PARTNERS v soutěži Právnická firma roka na Slovensku opět získala hlavní cenu pro mezinárodní kancelář a zvítězila v kategoriích Hospodářská soutěž a Zdravotnické právo

27. 4. 2023

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala v roce 2023 v rámci 11. ročníku soutěže Právnická firma roka na Slovensku znovu hlavní cenu v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář a zvítězila také v kategoriích Hospodářská soutěž a Zdravotnické právo. V dalších 11 kategoriích se umístila mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 26. dubna na slavnostním galavečeru organizovaném vydavatelstvím EPRAVO Group, s.r.o. ve spolupráci s týdeníkem TREND v hotelu Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislavě.

Kancelář těmito výsledky potvrdila opětovně své výjimečné postavení na slovenském a českém právním trhu, které je unikátní i v rámci Evropy, a nadále zůstává nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v obou zemích. „Je to vynikající výsledek v rámci této soutěže na Slovensku – obhájení hlavní ceny a vítězství v oblasti hospodářské soutěže včetně vítězství v oblasti zdravotnického práva a 11 pozic v odborných kategoriích mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi potvrzuje naši všestrannost a špičkovou kvalitu všech našich specializovaných týmů,“ říká k úspěchu řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

„Klientům nabízíme komplexní službu, která obsahuje nejen vynikající znalost práva napříč všemi oblastmi práva i podnikání, ale umíme ji také propojit s daňovým poradenstvím, technologickými řešeními, inovativním přístupem, PR a také s výjimečným obchodním přehledem a business inteligencí, která dokáže posunout klienta v jeho podnikání dále,“ dodává.

„Naše kancelář je spolehlivým právním a daňovým partnerem nejen na Slovensku a v České republice, ale naše úspěchy a schopnosti daleko přesahují hranice těchto dvou zemí. Opětovné získání Hlavní ceny v kategorii Mezinárodní advokátní kancelář proto potvrzuje, že díky unikátní znalosti právního a podnikatelského prostředí a komplexním službám jsme schopni realizovat a řídit přeshraniční transakce a projekty kdekoli po celém světě,“ komentuje vítězství partner kanceláře Ondřej Majer.

„Díky špičkovým odborníkům, nadstandardní jazykové vybavenosti, výjimečnému know-how a široké síti mezinárodních kontaktů, kterou budujeme již více než dvě desítky let, v současnosti nabízíme komplexní podporu firmám a podnikatelům ve 12 světových jazycích. Asistovali jsme našim klientům ve více než 110 zemích a až 70 % našich případů obsahuje mezinárodní prvek,“ vysvětluje partner kanceláře Štěpán Štarha.

Kancelář obhájila v letošním ročníku soutěže loňské vítězství v oblasti práva hospodářské soutěže. „Velký dík patří našim klientům. Jejich důvěry si velmi vážíme. Věříme, že kvalitu služeb v oblasti soutěžního práva potvrzuje právě neustále rostoucí a spokojená klientela,“ říká partnerka Lenka Štiková Gachová. Partner Robert Neruda dodává: „Minulý rok jsme významně posílili naši lokální přítomnost na Slovensku a se specializovaným týmem pěti zkušených kolegů, tak dokážeme obsloužit i ty největší projekty a nejnáročnější klienty. Vítězství v této kategorii je tak zásluhou všech kolegů, právníků a ekonomů naší kanceláře, kteří se podíleli na poskytování poradenství v oblasti hospodářské soutěže na Slovensku.“

V letech 2022 a 2021 si na Slovensku v žebříčku TOP 10 největších právnických kanceláří, který sestavuje deník Deník SME a The Slovak Spectator, kancelář také odnesla vítězství v oblasti práva hospodářské soutěže, a stala se tak nejúspěšnější kanceláří pro tuto oblast na Slovensku.

Kategorie Zdravotnické právo je novinkou v žebříčku na Slovensku od roku 2022, avšak kancelář se na farmaceutický a zdravotnický sektor (Life Sciences) a jeho právní regulaci zaměřuje již od roku 2009. „Odborníci kanceláře disponují unikátním know-how, praktickými zkušenostmi a detailním přehledem o tržních standardech. Tým úzce spolupracuje i s ostatními specializovanými skupinami kanceláře, což umožňuje efektivnější a rychlejší poskytování špičkových právních služeb ve všech dalších oblastech práva, vždy se zohledněním specifik sektoru farmacie a zdravotnictví,“ vysvětluje partner kanceláře Václav Audes. „Kvalitu služeb dokládá i ocenění v rámci prestižní soutěže Právnická firma roku v ČR, kdy v kategorii Zdravotnické právo tým zvítězil v roce 2021,“ dodává.

Právnická firma roku je prestižní oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České a Slovenské republiky. Pořádá ji vydavatelství EPRAVO Group, s.r.o. Poprvé byla vyhlášena v České republice v roce 2008, od roku 2013 probíhá také na Slovensku ve spolupráci s týdeníkem TREND. Více informací o soutěži se dozvíte zde.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross