HAVEL & PARTNERS posiluje své zastoupení v Ostravě

13. 12. 2019

Nejkomplexnější a nejúspěšnější advokátní kancelář na českém trhu HAVEL & PARTNERS rozšiřuje své dosavadní zastoupení v regionu střední a severní Moravy a Slezska, kde ukončila institucionální spolupráci s advokátní kanceláří FORLEX. Naváže tak na léta 2006 až 2015, kdy měla v Ostravě kancelář s vlastními prostorami a personálním zázemím. Hlavním důvodem je narůstající počet klientů v tomto regionu.

„Ostravskou kancelář jsme zakládali již v roce 2006. V roce 2015 však došlo ke změně v jejím fungování, kdy se část tamních právníků osamostatnila a následně založila vlastní advokátní kancelář FORLEX. Protože však za poslední dva roky poptávka po právních a daňových službách směřující na naší kancelář výrazně stoupla, rozhodli jsme se ukončit obchodní spolupráci s FORLEX na lokální bázi a postupně v Ostravě opět vybudovat samostatné zastoupení naší kanceláře,“ upřesňuje důvody pro posílení ostravského zastoupení řídící partner Jaroslav Havel.

„Naše regionální portfolio zde v této chvíli zahrnuje desítky klientů včetně nejvýznamnějších korporací, rodinných firem i největších klientů z veřejného sektoru a my jim nabídneme plně integrovaný právně-daňový servis a nadstandardní služby přednostně se zaměřením na fúze a akvizice, korporátní, nemovitostní, litigační a insolvenční právo, s přesahem k pražským a mezinárodním investorům, finančním institucím nebo technologickým firmám,“ dodává Jaroslav Havel.

Kancelář v Ostravě bude mít své stálé sídlo na adrese Smetanovo náměstí 979/2, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz. Z hlediska manažerského řízení společnosti bude spadat pod pražskou centrálu HAVEL & PARTNERS. Za klienty ze severní Moravy budou kromě řídícího partnera Jaroslava Havla zodpovědní také partneři Jan Koval, David Neveselý a Ludvík Juřička.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross