HAVEL & PARTNERS vám přináší druhé vydání H&P magazínu

18. 11. 2020

Vážení klienti a obchodní přátelé,

protože advokacie v našem pojetí není jen o právu, ale také o komunikaci, podpoře informovanosti, vzájemné inspiraci či sdílení užitečného know-how, přinášíme Vám již druhé vydání našeho H&P magazínu, tentokrát v rozšířeném vydání. Naleznete v něm řadu tematických článků, rozhovorů a analýz souvisejících s aktuálními celospolečenskými tématy, ale i zajímavé tipy či představení některých praxí naší kanceláře a našich dalších aktivit.

Dovolte, abych se s Vámi na tomto místě také podělil o letošní mimořádné úspěchy HAVEL & PARTNERS, kterých si obzvláště v tomto obtížném roce nesmírně vážíme. Na začátku listopadu jsme se s čtyřmi oceněními, včetně hlavní ceny pro domácí kancelář, stali absolutními vítězi soutěže Právnická firma roku v ČR, kterou zaštiťuje Česká advokátní komora a Ministerstvo spravedlnosti ČR. Tři ocenění a historický úspěch naší kanceláře jsme si připsali ve stejné soutěži také na Slovensku, k tomu jsme v obou zemích získali titul klientsky nejoblíbenější kanceláře. HAVEL & PARTNERS též patří nejprestižnější globální ocenění Chambers Europe Awards 2020 pro nejlepší advokátní kancelář na českém trhu. Jsme ale také dlouhodobě nejžádanějším zaměstnavatelem a nejprestižnější značkou v oboru právních služeb.

Na tomto místě bych proto velice rád poděkoval nejen všem kolegům za jejich enormní nasazení a špičkovou kvalitu práce, ale také Vám, našim klientům a obchodním partnerům, za to, že nám s důvěrou svěřujete své podnikatelské i ryze privátní záležitosti, inspirujete nás a motivujete nás posouvat se neustále dopředu.

Všem Vám pak přeji nejen užitečné a inspirativní čtení, ale především pevné zdraví a velkou dávku optimismu.

Jménem celé kanceláře

Jaroslav Havel

řídící partner

H&P MAGAZÍN JE PRO VÁS K DISPOZICI: ZDE

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross