COVID II – 30 mld. Kč bankovních záruk od ČMRZB / Celorepubliková podpora z 5 kanceláří za fixní cenu

27. 3. 2020

Vážení klienti a obchodní přátelé,

rádi bychom Vás s maximálním možným předstihem upozornili, že ČMZRB již v pondělí 30. 3. spustí program COVID IIcca 30 mld. Kč v bankovních zárukách na bezúročné úvěry pro podnikatele postižené krizí kolem COVID-19.

Základní informace jsou následující:

Záruku by mělo dostat okolo 10 000 podnikatelských projektů na úvěry v objemu přibližně 30 mld. Kč. Vzhledem k enormnímu zájmu o první fázi programu COVID lze očekávat, že i kapacita programu COVID II bude v řádu dnů naplněna; proto doporučujeme s přípravou žádostí v žádném případě neotálet!

Záruka bude podnikatelům poskytována:

  • na tři roky
  • na provozní úvěry ve výši od 10 tis. do 15 mil. Kč a
  • bude krýt až 80 % komerčního úvěru.

Příspěvek na úhradu úroků pak bude činit až 1 mil. korun.

Zaručovaný úvěr bude možné využít na úhradu provozních výdajů, jako jsou mzdy, nájem, energie, dodavatelsko-odběratelské faktury, materiál, zásoby apod.

Jako zdaleka největší advokátní kancelář v České republice, s více než 500 spolupracovníky (nejen právníky, ale i daňovými a účetními odborníky a dalšími ekonomy), jsme na podporu našim klientům v této zcela zásadní a krizové záležitosti schopni alokovat unikátní tým právníků, ekonomických poradců i administrativní podpory čítající až 100 lidí.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na adrese krizove.financovani@havelpartners.cz. Obratem Vám zašleme podklady pro další postup. Žádosti samozřejmě zpracováváme ve všech 5 našich kancelářích a s konkrétními dotazy se neváhejte obracet na následující klíčové kontakty:

S ČMZRB i s partnerskými bankami jsme v každodenním kontaktu, abychom připravované žádosti co možná nejvíce přiblížili jejich požadavkům a maximálně urychlili jejich zpracování, maximalizovali šance žádosti na úspěch, a pomohli tak našim klientům, aby obdrželi kriticky potřebné finanční prostředky co nejdříve. Podklady jsme schopni zpracovat již do druhého dne!

V rámci naší podpory podnikatelům zasaženým krizí kolem koronaviru a plošné slevy za naše služby poskytujeme klientům tuto službu za fixní cenu ve výši 25.000,- Kč bez DPH. Budeme velmi rádi, pokud Vám budeme moci být v této složité době nápomocni. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Jaroslav Havel, řídící partner

Filip Čabart, partner

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross