Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS má 2 nové partnery, celkem se na seniornější pozice posouvá 14 právníků

28. 6. 2022

V advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS je již tradičně začátek druhého pololetí spojený s vlnou kariérních postupů. Novými partnery kanceláře se k 1. červenci 2022 stávají Martin Ráž a Dalibor Kovář a kariérně postupuje i dalších 12 právníků na třech úrovních seniority.

„Špičkovou právnickou firmu udrží na vrcholu jedině vynikající právníci. I proto u nás rozvíjíme motivační prostředí s jasnou vidinou kariérního růstu, často mnohem rychlejšího než u konkurence. Martin Ráž i Dalibor Kovář, kteří rozšiřují vedení kanceláře, jsou významnými oporami našich právních týmů a jejich přínos pro HAVEL & PARTNERS je dlouhodobě klíčový,“ říká k personálním změnám řídící partner Jaroslav Havel.

Martin Ráž dosud v kanceláři působil na pozici counsel. Specializuje se na oblast nemovitostí a stavebnictví, smluvní právo, mezinárodní právo soukromé (přeshraniční obchody a investice), komplexní soudní a správní řízení a oblast veřejného sektoru a regulací. Podílel se na stovkách transakcí, obchodních případů a sporů, často s evropským či zahraničním prvkem.

Dalibor Kovář se na úroveň partnera posouvá z pozice vedoucího advokáta. Specializuje se na elektronické právní jednání a digitální transformaci v oblasti práva, na právo duševního vlastnictví, informační technologie, e-commerce, legislativu a smluvní právo. Má zkušenosti s více než stovkou transformačních projektů, klientům pomáhá s efektivnějším obchodním využitím dat či vhodným právním přístupem k inovativním technologiím. Podílel se na přípravě zákona o bankovní identitě či zákona o právu na digitální služby.

Na pozici counsel dále povyšují Robert Porubský, Pavlína Krušinová, Jan Fikar, Šimon Hradilek a Kateřina Surková.

Vedoucími advokáty se stávají Petra Tomšů, Vladimir Ivanov, Martin Šimek a Roman Světnický. Skupinu senior advokátů pak rozšiřují Mária Kopecká, Róbert Gašparovič a Jiří Nečas.

K povýšení došlo i na neprávnické pozici; novou event manažerkou HAVEL & PARTNERS se tak ke stejnému datu stává Jasna Zejnilović.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross