Ing. Mgr. Pavlína Krušinová

Counsel
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
pavlina.krusinova@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Pavlína Krušinová se specializuje zejména na právo nemovitostí, stavebního práva a na právo energetiky.

V oblasti práva nemovitostí a stavebního práva poskytovala právní poradenství zejména při výstavbě logistických parků po celé České republice (včetně akvizice pozemků formou asset deal i share deal, developerských smluv, všech aspektů územního plánování z pohledu veřejného i soukromého práva, smluv o dílo s dodavateli, apod.), jakožto i při následném provozu a užívání těchto parků (včetně nájmů). Podílela se na několika transakcích, a to jak na straně prodávajících, tak i na straně kupujících, týkajících se akvizice či prodeje nemovitostí; od samotných pozemků (zejména určených k následné výstavbě logistických parků), přes rodinné domy, bytové domy, komerční objekty až po průmyslové či logistické areály. V neposlední řadě poskytovala právní poradenství v souvislosti s přípravou a samotnou výstavbou residenčních projektů (včetně bankovního financování projektů, právního poradenství ohledně správy domů a následného prodeje jednotek koncovým uživatelům). 

V oblasti práva energetiky poskytovala právní poradenství zejména v souvislosti s akvizicemi fotovoltaických elektráren, včetně provádění právních due diligence a poradenství při bankovním financování transakcí. 

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala v letech 2008–2012 ve významné české advokátní kanceláři, kde poskytovala právní služby zejména v následujících oblastech: korporátní právo, právo nemovitostí a energetika, stavební právo, pracovní právo, farmacie a ochrana osobních údajů.

Členství v profesních sdruženích

  • Česká advokátní komora
Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Masarykova univerzita v Brně, Právnická fakulta, Brno (2009), titul Mgr.
  • Vysoké učení technické, Fakulta podnikatelská, Brno (2008), titul Ing.
Články - Rubriky
V advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS je již tradičně začátek druhého pololetí spojený s vlnou kariérních postupů. Novými partnery kanceláře se k 1. červenci 2022 stávají Martin Ráž a Dalibor Kovář a kariérně postupuje i dalších 12 právníků na třech úrovních seniority. „Špičkovou právnickou firmu udrží na vrcholu jedině vynikající právníci. I proto u nás rozvíjíme motivační prostředí […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross