Mgr. Kateřina Trzaska

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
katerina.trzaska@havelpartners.cz
Právní specializace

Kateřina Trzaska se specializuje na oblast duševního vlastnictví, pracovní právo a obecné občanské právo. Má zkušenosti s uplatňováním a řešením práv s přeshraničním prvkem, zejména do a z německy mluvících zemích.

V oblasti duševního vlastnictví se zaměřuje na problematiku průmyslových a autorských práv. Ve výše uvedených oblastech, jakož i v dalších právních odvětvích, se účastnila řady česko-německých transakcí a litigačního právního poradenství pro české i zahraniční klienty, zejména v oblasti průmyslového vlastnictví, insolvencí a práva obchodních korporací. V současné době navazuje na zkušenosti v oblasti průmyslových práv a klientům asistuje při přípravě a nastavení patentového portfolia, jakož i v souvisejících otázkách.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2022 pracovala v mezinárodní advokátní kanceláři v Mnichově v oddělení průmyslových práv, kde jako IP specialistka měla na starost patentová a známkoprávní portfolia, a posléze jako advokátní koncipientka a později advokátka v Praze v česko-německé advokátní kanceláři, kde se podílela na generální občanskoprávní a obchodněprávní agendě.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, německý, anglický
Vzdělání
  • Univerzita Palackého, Právnická fakulta, Olomouc (2012), titul Mgr.
  • Paris Lodron Universität Salzburg, Právnická fakulta, Salzburg (2011)
Články - Rubriky

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross